Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Civilization VI’ya Persler Ve Makedonlar Katıldı

Kısa süre önce Tanıtılan iki yeni uygarlık, Civilization VI halkları arasına katıldı.

Çok büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan strateji oyunu Civilization VI, yeni DLC paketleriyle uygarlık çeşitliliğini genişletiyor. Oyuna şimdi de Pers İmparatorluğu ve Büyük İskender’in Makedonya’sı eklendi. Persler, ani saldırılarda bulunarak sınırlarını genişletmek ve zengin bir imparatorluğu yönetmek isteyenlerin seçimi olabilir nitelikte, Makedonlar ise Büyük İskender’in önderliğinde, kısa sürede dünyanın hakimiyetini ele geçirmek isteyen oyuncuların çok hoşuna gidecek.

civilization pers makedon dlc

Güncelleme şimdilik Windows PC için piyasaya çıktı. Kısa süre içinde Mac ve Linux bilgisayarlar için de yayınlanacak. Güncellemede sadeye iki yeni uygarlık bulunmuyor. Çeşitli denge ayarlamaları, yapay zeka geliştirmeleri ve olağan hata düzenlemeleri de bulunuyor.

Güncellemenin yanında Pers ve Makedon Uygarlıkları ile Senaryo Paketi de Steam üzerinden satın alınabilir. Yeni uygarlıkların yanında gelecek olan hikaye ise ”İskender’in Fetihleri” ismini alıyor. Zengin, atak ve öngörülemeyen bir uygarlık kurmak isteyen oyuncular için biçilmiş kaftan olan Persler’e karşılık Makedonlar, kısa sürede büyük coğrafyalarda egemenlik elde etmek isteyen, dünya hakimiyeti peşindeki oyuncular için uygun. Elbette hepsinin kendine göre avantajlı ve dezavantajlı yanları mevcut olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.