Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Civilization VII, Summer Game Fest Öncesinde Sızdı!

Civilization VII logosu, bu gece düzenlenecek Summer Game Fest 2024 etkinliğinin öncesinde yanlışlıkla sızdırıldı.

Bu gece düzenlenecek Summer Game Fest öncesinde 2K Games’in resmi web sitesinde Civilization VII logosunu gösteren bir afiş sızdırıldı. Sid Meier imzalı sıra tabanlı strateji serisinin yeni oyununun etkinlik sırasında duyurulacağı bilgisi bu hafta başında medya mensuplarına verilmişti.

Afişin yer aldığı web sitesi, kullanıcıları şu anda yayında olmayan bir fragmana ve istek listesine yönlendiriyor. 2K Games, mayıs ayının ortalarında yaptığı açıklamada Summer Game Fest 2024’te ‘en büyük ve en sevilen’ serilerinden birinin yeni oyununu duyuracağını söylemişti.

Civilization VII Logosu 2K Sitesinde Sızdırıldı

Pek çok kişi bu serinin Mafia, Bioshock ya da Borderlands olabileceğini düşünüyordu ancak bu söylentiler görünüşe göre boşa çıktı. 2016 yılında Civilization serisinin 33 milyondan fazla kopya sattığı ve 1 milyar saatten fazla oynandığı bildirilmişti. O tarihten bu yana hiçbir yeni veri paylaşılmadı, ancak satış sayısının 40 milyonu geçtiği tahmin ediliyor.

Civilization VII

Henüz Firaxis veya 2K Games’ten Civilization VII çıkış tarihi hakkında bir açıklama gelmedi, ancak oyunla 2024’ün sonlarında tanışmayı bekliyoruz. Bu tahminde bulunmamızın birkaç sebebi var, çünkü Civilization oyunları genellikle duyuru fragmanından birkaç ay sonra piyasaya sürülüyor. Summer Game Fest sırasında yapılacak resmi duyuru, beraberinde net bir çıkış tarihi de verecektir.

20 yılı aşkın süredir devam eden bir strateji klasiği, tüm zamanların en başarılı oyun serilerinden biri olarak kabul ediliyor. Oyuncular, kendi seçtikleri bir medeniyeti tarih öncesi çağlardan alıp günümüze kadar getirmeye çalışıyorlar. Civilization VII’de görsel ve oynanışın yanı sıra çok daha gelişmiş bir yapay zeka görmeyi umuyoruz. Peki, sizin serinin yeni oyunundan beklentileriniz neler? Yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.