Cities: Skylines Oynaması Ücretsiz Oldu

Cities: Skylines 2 gün boyunca Steam'de bedava oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Dün milyonlarca oyuncusuna Sunset Harbor adındaki en yeni genişlemesini sunan Cities: Skylines bugün de yüzleri güldüren bir gelişme ile haberlerimize konu oldu. Yapım kısa süreliğine Steam’de oynaması ücretsiz oldu.

blank

Oyunculara kendi şehirlerini tasarlama ve yönetme fırsatı veren Cities: Skylines 2015 yılından bu yana milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yaptı. Özellikle Steam üzerinde sık sık indirime girerek satışlarını artıran yapım dün yeni bir içerik genişlemesi aldı. Sunset Harbor adında yayınlanan genişleme paketi ile oyunculara yepyeni içerikler sunuldu. Bugün ise oyunun oynaması ücretsiz olduğu belli oldu.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Cities: Skylines bu hafta sonu için Steam üzerinde bedava olmuş. Habere göre bugünden itibaren bilgisayar platformu oyuncuları Steam üzerinden Cities: Skylines’ı ücretsiz olarak oynayabileceklermiş. Yapım 2 gün boyunca oynaması ücretsiz olmuş.

Buna ek olarak oyunun Steam sayfasına baktığımız da ise yüzde 80 indirimli bir fiyat etiketini gördük. Normalde 49.00 TL fiyat etiketine sahip olan yapım 30 Mart’a kadar 9.80 TL olarak satışlarına devam edecekmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol