Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cities Skylines: Financial Districts DLC Duyuruldu

Cities Skylines: Financial Disctricts yayınlandı ve şehir kurma oyununda bankacılık, yatırımlar ve borsaya odaklanmanıza olanak sağlayacak.

Şehir kurma oyunları söz konusu olduğunda, Cities Skylines şuan oyuncuların favorisi. Oyunun ek paket politikası eleştirilse de, her DLC ile oyunun başka bir boyuta taşındığı da bir gerçek. Bu nedenle, “Financial Districts” adlı yeni bir DLC paketinin artık Steam’de ve tüm platformlarda oyun için mevcut olduğunu duymaktan memnun olacaksınız.

On adet çok farklı mini DLC ekleyen Cities Skylines genişletme serisinin bir parçası olan Financial Districts, tam olarak düşündüğünüz şeyi oyuna dahil edecek, para kazanmanın yeni yolları. Şehrinizin vatandaşları için ölüm bakımı, sağlık hizmetleri, petrol, cevher, çiftçilik, jenerik endüstri ve lojistik gibi çok sayıda yatırım yapabileceksiniz. Bunların tümü oyunun yeni hisse senedi alım satım uygulamasında izlenebilecek.

Cities Skylines: Financial Districts Yenilikleri

Cities Skylines

Yeni ek paket ayrıca borsa ve bankalar gibi bir dizi yeni bina da ekleyecek. Borsalar, bölgedeki ofis binaları için ve borsanın kendisi için bir vergi geliri bonusu açarken, bankalar bölgedeki suç oranını azaltan yeni nakliye araçlarıyla ticari bölge binalarından para toplayacak.

Cities Skylines: Financial Districts’de ‘Big Town‘ kilometre taşına ulaştığınızda, “yeni bir görsel stil içeren ve temel ofis bölgelerinden daha yüksek vergiler üreten ancak mutluluğu azaltan” finans bölgesi uzmanlığına da gidebilirsiniz. Yakınlarda bir borsa varsa, bu özelliğin getirileri de yükselecek.

Steam‘deki DLC’ye göz atarsanız, ücretli genişletmenin yanı sıra bilinen bazı sorunları kabul ederken oldukça uzun bir değişiklik ve iyileştirme listesi ekleyen ücretsiz bir yama da mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.