Steampunk RPG Oyunu ‘Circus Electrique’ Duyuruldu

Viktorya dönemi Londra'sından ilham alan steampunk RPG oyunu, ilginç konusuyla dikkatleri üzerine çekti.

Oyun, Circus Electrique‘in bir gösteri için çekildiği Viktorya dönemi Londra’sının kurgusal bir steampunk versiyonunda geçiyor. Şehrin sakinleri birdenbire görünürde bir sebep olmaksızın vahşi ve şiddetli katiller haline gelirler ve işleri düzeltmek ve Londralıları çıldırtan şeyin kaynağını bulmak sirk sanatçılarına kalmıştır.

Oyuncular, her biri kendine özgü özelliklere ve yeteneklere sahip kalabalıklarla savaşmak için sirkten Palyaçolardan Güçlü Adamlara ve Ateş Üfleyicilere kadar 14 farklı türde karakter kullanacak. Savaşta değilken oyuncular sirki de yönetecek, Londra sokaklarını daha iyi temizlemelerine yardımcı olacak ekipman ve malzeme toplamak için para toplayacak.

Circus Electrique: En Büyük Sirk Sizin Olacak

Circus Electrique

Sabre Interactive, yakın zamanda Operencia: The Stolen Sun ve Dread Nautical‘ı da piyasaya süren Zen Studios’un bu yeni projesini yayınlayacak. Zen en çok langırt oyunlarıyla, yani Pinball FX ve Zen Pinball serileriyle ünlü. En yeni Pinball FX, 2021’de modern konsollara gelirken, Star Wars: Pinball VR, Quest 2, PlayStation VR ve diğer VR başlıklarında yerini aldı.

Kaosa rağmen gösteri hep devam edecek. Dünyanın her yerinden gelen en yetenekli sanatçıları işe alıp eğiterek sirki eski büyüklüğüne ve ötesine yeniden inşa edeceksiniz. Oyuncuların becerileri, birbirleriyle olan kimyası ile en iyi gösteriyi siz yapacaksınız. Circus Electrique ile en büyük sirk sizin olacak.

Circus Electrique, 2022’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch ve PC için çıkış yapacak. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol