Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Chivalry 2 Dev Güncellemeyle Steam’e Geliyor!

Chivalry 2; atlar, yeni haritalar ve yeni bir hizip ekleyen yepyeni bir güncellemeyle birlikte 12 Haziran‘da resmi olarak Steam’de çıkış yapacak. İlk olarak PC Gamer tarafından açıklandığı gibi, oyun nihayet yepyeni bir güncellemeyle birlikte Steam’e gelecek.

Güncellemenin ismi Tenosian Invasion olacak ve yeni Tenosyalı fraksiyonu, iki büyük takım hedef haritası, iki takım ölüm maçı haritası ve birçok irili ufaklı değişiklik ekleyecek. Güncellemenin en önemli noktası ise Chivalry 2’ye at eklenmesi olacak. Atlar, atlı dövüşler düşünülerek tasarlanan yeni haritaların bir parçası olacak. Atlar zamanla başka haritalara da eklenecek. Tüm bunları aşağıdaki fragmanda görebilirsiniz.

Chivalry 2’de Osmanlı’ya Dayanan Hizip

Chivalry 2
Oyunu Steam’de oynayanlara bonus ödüller verilecek.

Yeni hizip, Osmanlı İmparatorluğu‘na dayanan Tenosyalılar olarak adlandırıldı. Chivalry 2’nin Steam sürümüyle birlikte gelen bir diğer yeni eklenti ise Konsol Sunucu Tarayıcısı olacak. Konsol oyuncularının arkadaşlarının oyunlarına doğrudan diğer platformlarda katılmasını sağlayacak. Oyunu Steam’de oynayanlar aşağıdaki bonusları kazanacak:

  • Tenosyalı Sakal Miğferi
  • Agatha Aslan Miğferi
  • Mason Kartal Miğferi
  • Boynuzlu Kask

Bu ödüller sonunda diğer platformlarda yayınlanacak. Henüz bir zamanlama verilmedi. Chivalry 2, Epic Games Store’da ve konsollarda 23 Nisan 2021’de piyasaya sürüldü. Yakın muharebe savaşını komik tokat fizikleriyle harmanladı. Aynı anda 64 oyuncu ile kılıçları ve kalkanları çarpıştıracağınız oyun, kanın gövdeyi götürdüğü gerçekçi savaş sahneleri ile piyasadaki en iyi ortaçağ savaş oyunlarından bir tanesi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.