Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Charli XCX, Roblox’ta Konser Verecek!

Roblox oyuncuları, ünlü şarkıcı ile birlikte performans gösterme şansına sahip olacak.

Roblox ile yakın zamanda bir dizi müzikal işbirliğinin ardından Charli XCX, oyunda performans sergileyen bir sonraki sanatçı olacak. Konser 17 Haziran’da gerçekleşecek ve hayranlar hafta sonu boyunca performansın tekrarlarını izleyebilecek.

Samsung Newsroom‘da yayınlanan bir gönderi, konserin özelliklerini anlattı. Oyuncular, fütüristik bir uzay istasyonuna bırakılacak. Ardından, zorlukları tamamlamak, galaksiyi keşfetmek ve deneyimde gezinme konusunda ipuçları almak için Charli XCX’ten gelen mesajlarla Superstar Galaxy genelinde sanal Z Filp3 cihazları tarafından yönlendirilecek.

Charli XCX ile Şarkı Söyleme Fırsatı Yakalayın

Charli XCX
Roblox, metaverse alanında adeta öncü oldu.

Uzay istasyonu, oyuncular için bir tür merkez görevi görecek. Oradan, benzersiz mini oyunlara katılabilecek, kendi sahnelerinde inşa edebilecek ve performans gösterebilecek; ayrıca diğer oyuncuların aşamalarını ziyaret edebilecek, yakındaki asteroitleri keşfedebilecek ve Star Power liderlik tablosunda en yüksek sıralamaya sahip olan Star Power kazanmak için zorlukları tamamlayabileceksiniz.

Tüm bunların yanı sıra konserde Charli XCX’e katılma fırsatı yakalayacaksınız! Her Cuma, yeni oyun içi alanlar, aksesuarlar ve Charli XCX’in en tanınmış hitlerini gerçekleştirme yeteneği gibi performansa kadar yeni içerikler yayınlanacak. Samsung’a bir demeç veren ünlü sanatçı, “Ortaklık, topluluğuma beni daha önce deneyimlemedikleri şekillerde deneyimleme ve erişim olanağı verecek, bu da son derece heyecan verici!” ifadelerini kullandı.

Bu, Samsung’un metaverse tabanında yenilikçi deneyimler yaratma yaklaşımının en yeni örneği oldu. Hayranların favorisi XCX şarkıları, yeni oyun içi bölgeler ve kendi sahnenizi dekore etmek için aksesuarlar da dahil olmak üzere, performansa kadar her Cuma yeni içerikler almaya devam edecek!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.