Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Caveblazers, GOG Platformunda Ücretsiz Oldu

Caveblazers, GOG platformunda ücretsiz olan bir sonraki oyun oldu. Oyun bizlere zorluğu ile beraber platform deneyimi sunuyor.

Geliştiriciliğini Deadpan Games ve yayıncılığını Yogscast Games ekibinin üstlendiği piksel grafikli aksiyon nişancı oyunu Caveblazers, GOG platformunda ücretsiz oldu. Yandan görünümlü yapısıyla beraber karşımıza çıkan bu yapım, zorlu bir platform macerasını bizlere aktarıyor. Oyuna hem tek oyunculu hem de yanınıza bir arkadaşınızı alarak bölünmüş ekranda oynayabiliyorsunuz ve beraber platformları aşmaya çalışıyorsunuz.

Fantastik bir dünyayı bizlere sunan yapım içerisinde aksiyon odaklı roguelike tarzı bir deneyim bizlere aktarılıyor. Aynı zamanda oyunda platform zorlukları karşımıza çıkıyor ve her bir oyun içerisinde tamamen rastgele oluşturulan bir harita bizleri bekliyor. Prosedürel bölgelerin yer alması, her bir oyuncuya farklı bir deneyim sunmayı sağlıyor ve oyun içerisinde yer aldığı süre boyunca çok sayıda öğe, silah ve ekipmanlarla beraber de düşmanları ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Caveblazers Zorlu Bir Deneyim Sunuyor

Bağımsız bir ekip tarafından sunulan Caveblazers oyununda keşfedilmeyi bekleyen birçok alan bulunuyor. Oyunda daha çok mağara tarzı bölgelerde yer alıyor ve mağaranın derinliklerine indikçe keşfedilecek alanların daha da genişlediğini görebiliyoruz. Bu kapsamda elimize farklı silahlar alabiliyor ve aynı zamanda her bölgenin kendine ait canavar türü çıkabiliyor. Burada irili ufaklı düşmanların haricinde bir de zorlu savaşlara geçiş yapabileceğimiz devasa patronlar yer alıyor.

Oyunda gerçekten de bizleri zorlayan bir yapı bulunuyor. Sürekli olarak denemeler yapabileceğiniz ve ölümün kalıcı olduğu bir dünyada yer aldığımız yapımda rol yapma unsurlarının da yer aldığını söyleyebiliyoruz. Bunun dışında envanter sistemi içerisinde istediğiniz kaynağı elinize alabiliyor, bu kaynaklarla beraber kendinizi geliştirebiliyor ve aynı zamanda hem ekipmanlarla hem de yükseltme seçenekleriyle beraber daha güçlü konuma gelmeye çalışıyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.