CastleStorm 2 Epic Store’da Göründü!

CastleStorm 2 bu yıl konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Adeta yeni oyunların patlamasına yol açan E3 2019 dur durak bilmeden ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Konami PES 2020’yi, Ubisoft Rainbow Six Quarantine’i ve daha birçok firma yeni oyunlarını tanıtmaya devam ederken bir bomba da Zen Studios’tan geldi.

Pinball FX3, Infinite Mini Golf gibi oyunların geliştiricisi ve yayıncısı olan Zen Studios başarılı oyunu olan CastleStorm’un 2’nci sürümünü duyurdu. Steam’de 18.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan yapım, 2013 yılından bu yana mobil, konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam ediyor. PC platformunda oldukça beğenilen yapım 2’nci sürümü ile de ortalığı kasıp kavurmaya niyetli gibi görünüyor.

İlk sürümünü Steam üzerinde oyuncular ile buluşturan yapım, 2’nci sürümünü Epic Store’da sergilemeye başladı. Unreal Engine 4 oyun motoru ile güçlendirilen yapımda oyuncular savaş alanlarında boy gösterecek ve yepyeni stratejik içerikler ile karşılaşacaklar.

Sıra tabanlı taktik oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım hem PvP hem de multiplayer modlara sahip olacak.  Epic Store’da sergilenmeye başlanan yapım 2019  yılı içerisinde PC, Switch, PlayStation 4 ve Xbox One platformu oyuncularına sunulacak.

Oyunun fiyat etiketi henüz paylaşılmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol