Cardpocalypse Epic Store’da Yayınlandı!

Ödüllü geliştirici Gambrinous yeni oyunu olan Cardpocalypse'ı bilgisayar oyuncularına sundu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar platformu için duyurulan Cardpocalypse aylardır Steam’de yer alıyordu. Dün oyunculara sunulan yapım Epic Store üzerinde lansmana çıkarken 1 yıl boyunca Epic’e özel olacağı belli oldu. Yapım 2020’de Steam’de yayınlanacak.

blank

Birbirinden farklı karakterlerin yer aldığı Cardpocalypse ile eğlenceli bir kart oyunu oynamaya hazır olun. Gambrinous tarafından geliştirilen ve dün akşam saatlerinde Versus Evil tarafından bilgisayar oyuncularına sunulan yapım Epic Store üzerinde lansmana çıktıi. 2020 yılı içerisinde Steam üzerinde de oyuncuların beğenisine sunulan yapım şuanda indirimli fiyat etiketi ile 31.20 TL olarak bilgisayar oyuncuları tarafından satın alınıyor.

10 yaşındaki Jess’in hayatının küçük bir bölümünü konu alan oyunda koleksiyon kart oyununun okulda yasaklanması ile macera başlar. Okulun ilk günü bu yasak ile karşılaşan Jess büyük bir sorunun meydana gelmesine de sebep olur. Koleksiyon kartlarında yer alan mutantlar birer birer gerçek dünyaya gelmeye başlar. Hatasını telafi etmek isteyen Jess sınıf arkadaşları ile mutantları durdurmaya çalışacak.

Tek kişilik bir RYO oyunu olarak Epic üzerinde tanımlanan yapımda destansı savaşlara katılacak, seçtiğimiz kartlar ile doğru hamleler gerçekleştirmeye çalışacağız.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4GHz or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 5000 or better
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol