Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cardboard Computer Yeni Oyununu Duyurdu

Kentucky Route Zero'nun arkasındaki üç kişilik geliştirici ekibi Cardboard Computer, bugünkü Annapurna Interactive vitrini sırasında bir sonraki oyununu duyuruyor.

Cardboard Computer‘un merak uyandıran yeni oyunu duyuruldu. Annapurna Interactive tarafından yayınlanan Kentucky Route Zero, son hafızanın en eşsiz ve gizemli macera oyunlarından bir tanesi oldu. Geliştirici, çağrıştırıcı yazımı, minimalist çizimleri ve güzel gerçeküstü dünyası için övgü aldı.

Cardboard Computer’ın epizodik oyunu, geliştirme sürecinden yaklaşık on yıl sonra nihayet tamamlandığında, bazı hayranlar stüdyonun mağazada başka neler olabileceğini merak ediyordu. Macera oyunu hayranları nihayet Annapurna Interactive etkinliği sırasında bazı cevaplar aldı. Kentucky Route Zero‘nun üç geliştiricisi, bir sonraki projelerini duyurdu.

Cardboard Computer’un Yeni Oyunu

Cardboard Computer

Cardboard Computer, oyunun adını ve hatta ne hakkında olduğunu bile açıklamadı ancak ekip, Kentucky Route Zero’yu tamamladıktan hemen sonra yeni oyun üzerinde çalışmaya başladı. Bununla birlikte, muhtemelen Kentucky Route Zero’yu geliştirmeye başlamadan önce bile, ekip bu konsepti yıllardır düşündüklerini iddia etti.

Ne yazık ki, oyunun ne zaman çıkacağına veya aynı bölüm formatına sahip olup olmayacağına dair de bir belirti yoktu ancak, Cardboard Computer 2011’de son oyununu duyurduğundan ancak Kentucky Route Zero‘nun son bölümünü 2020’ye kadar teslim etmediğinden, hayranlar biraz daha beklemek zorunda kalacak.

Yine de ekip, hayranların neler bekleyebileceğine dair birkaç fikir sundu. Ekip, bu sefer çok farklı bir atmosfere gireceğini açıkladı. Önceki oyunda bazı komedi anları olsa da, Kentucky Route Zero hala ezici bir şekilde bir trajedi olarak yazılmıştı. Bu arada, ekibin bir sonraki projesi daha komik yazı ve daha hızlı bir tempo ile daha çok bir komedi olacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.