Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bus Simulator 18’e Ücretsiz Görev Paketi Güncellemesi

Bus Simulator 18'e ücretsiz içerik güncellemesi geldi.

Simülasyon oyunları severlerinin göz attıkları oyunlardan olan Bus Simulator 18’e yeni gelen güncellemeyle birlikte ücretsiz görevler ekleniyor. Oyunun gidişatından memnun olan yapımcı firma stillalive studios, oyuna yeni güncellemeyle birlikte ücretsiz görev paketi ekliyor.

Yeni güncellemeyle birlikte toplam üç görev ekleniyor. Görevleri “Max Klein”‘ın sunduğu söyleniyor ancak Max Klein’ın kim olduğu belirsiz. Yeni güncellemeden sonra Seaside Valley şehrinde turizmi geliştirmek amacıyla eklenen yeni yan görevler bulunuyor. İnsanları gezdirebileceğimiz yeni ilgi çekici mekanlar da eklenmiş durumda. Ayrıca güncellemeyle birlikte üç yeni otobüs çıkartması da oyuna ekleniyor. Üç otobüs çıkartmasının yanı sıra bir tane de otobüs kostümü ekleniyor. Bütün bu kozmetik ürünlerle birlikte bir de yeni renk seçenekleri ekleniyor.

Bus Simulator 18e ucretsiz Gorev Paketi Guncellemesi e1534618806481

Ücretsiz görevlerin yanı sıra performansı geliştirmek için de yapılmış birkaç yenilik mevcut. Takılmaları azaltacak olan üçüncü kişi bakış açısı gecikmelerini kapatma özelliği gibi birkaç yeni optimizasyon geliştirmeleri bulunuyor.

Güncelleme notlarının tamamını okumak isterseniz buradaki bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz. Buradaki bağlantıya tıklayarak oyunu Steam üzerinden ₺57.00’a satın alabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.