Bugün Yayınlanan 2 Önemli Oyun!

Steam üzerinde yayınlanan en önemli oyunlardan iki tanesini seçtik.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Steam üzerinde ön siparişlerde yer alan ve şu sıralar çıkış yapmaya başlanan onlarca farklı oyun oyuncular tarafından mercek altına alındı. Bugün yayınlanan oyunlar arasında yer alan iki önemli ismi sizler için seçtik.

blank

Aylardır Steam üzerinde ön siparişlerde yer alan Indivisible ve Trine 4: The Nightmare Prince bugün lansmana çıktı. Dünyanın dört bir yanında inceleme altına alınan bu iki önemli isim aylardır Steam üzerinde ön siparişlerde yer alıyordu. Bugün öğle saatlerinde lansmana çıkan bu iki oyun rengarenk yapıları ve ilerlemeye dayalı oynanışları ile hayranlarını tatmin etmeye çalışacaklar.

1 – Indivisible

Lab Zero Games imzası ile geliştirilen Indivisible bugün 4 farklı platform için 505 Games tarafından yayınlandı.

Aksiyon ve RYO oyunu olarak tanımlanan yapım, anime tarzındaki içerikleri ile oyunculara sürükleyici bir oynanış sunmayı hedefliyor. Bilgisayar platformu oyuncuları için Steam üzerinde ücretsiz bir demoya da sahip olan yapım da oyuncular ilerledikçe çeşitli düşmanlar ve tehlikeler ile karşı karşıya gelecek ve onları etkisiz hale getirerek yolculuklarına devam etmeye çalışacaklar.

Tek oyunculu bir oynanışa sahip olan yapım İngilizce olarak seslendirmelere ve altyazı seçeneklere de sahip olurken, Türkçe dil desteği bulundurmamaktadır.

Farklı karakterlerin de yer aldığı yapımda oyuncular dinamik hava döngüleri eşliğinde ilerlemeye çalışacaklar.

Oyun Steam’de 115.00 TL fiyat etiketine sahip.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i3-2100
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 560
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Photosensitivity warning disclaimer

2 – Trine 4: The Nightmare Prince

Trine serisinin yeni oyunu olarak duyurulan ve bugün çıkış yapan Trine 4: The Nightmare Prince tıpkı Indivisible gibi 4 farklı platformda oynanmaya başlandı.

Frozenbyte imzası ile geliştirilen Trine 4: The Nightmare Prince aksiyon ve macera oyunu olarak lansmana çıktı. Modus Games taraıfndan tüm platformlarda yayınlanan yapım şuana kadar Steam üzerinde oyuncular tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirildi.

Tek oyunculu ve eşli oyunculu gibi farklı oynanış modlarına sahip olan yapımda oyuncular arkadaşlarını da oyuna dahil edebilecek ve birlikte oyunun tadını çıkarabilecekler. Atmosferik yapısı ve zengin içeriği ile serinin en başarılı oyunu olmaya aday olacak olan Trine 4 50.00 TL gibi cazip bir fiyat etiketine sahip.

Çeşitli yaratıkların yer aldığı yapımda birbirinden farklı bölümleri tamamlayabilmek için yeteneklerimizi sergileyeceğiz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Intel quad-core 2.0 GHz or dual-core 2.6 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 5700
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol