Bugün Lansmana Çıkan 3 Önemli Oyun!

Bugün çıkış yapan en önemli üç oyunu seçtik.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Haftalardır birbirinden kaliteli oyunlar piyasaya çıkmaya devam ediyor. Bu oyunların arasında en çok beklenen oyunların yer aldığı gibi adını hiç duymadığımız sayısız oyun da yer alıyor. Bu haberimizde bugün çıkış yapan 3 önemli ismi ele alacağız.

2019 yılı geçtiğimiz yıl gibi oldukça hareketli günleri geride bırakmaya devam ediyor. Oyun dünyasında hareketli dakikaların geçtiği şu günlerde hem yeni oyunlar piyasadaki yerini alıyor hem de yeni oyunlar duyurulmaya devam ediliyor. Bugün lansmana çıkan birbirinden kaliteli oyunlar arasında kuşkusuz en çok ilgi çeken ve beklenen Bethesda imzalı Rage 2 olmuştu.

14 Mayıs 2019’da Lansmana Çıkan En Önemli 3 Oyun

1 – Rage 2

id Software ve Avalanche Studios iş birliği ile geliştirilen Rage 2 bugün konsol ve bilgisayar platformunda lansmana çıktı.

Aylardır çeşitli haberler ile gündeme gelen yapım, tek oyunculu oynanışı ile oyuncuları bir türlü tatmin edemedi. Steam’de ‘karışık’ olarak değerlendirilen yapım şu sıralar yan görevleri nedeniyle eleştiriliyor. Yapım oyunculara özgür bir açık dünya sunmak yerine görevlerle ilerlemeye dayalı bir oynanış sunuyormuş.

Fiyat etiketi ile de cepleri yakan yapım zengin içeriği ile aldığı parayı hak ediyor gibi görünse de ülkemiz oyuncuları için bir dezavantaj sağlıyor. Yapım Steam’de 299.00 TL olarak satışlarına devam ediyor.

2 – A Plague Tale: Innocence

Bu yılın beklenen oyunları arasında yer alan A Plague Tale: Innocence bu sabah konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunuldu.

Steam’de tek paket halinde lansmana çıkan yapım, 130.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile satışlarına devam ederken oyuncular tarafından da ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Bünyesinde 11 farklı dil seçeneğine yer veren oyun ülkemizde ve tüm dünyada oynanıyor.

Oyuncuları hikaye tabanlı bir oynanışa götüren Asobo Studio, A Plague Tale: Innocence ile Amicia ve erkek kardeşininin hikayesini karşımıza çıkarıyor. Oyun içerisinde genç kız Amicia’yı kontrol edecek ve erkek kardeşimiz ile hayatta kalmaya çalışacağız.

Oyun bu sabah Focus Home Interactive tarafından PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunuldu.

3 – Sniper Elite V2 Remastered

Geçtiğimiz ay konsol ve bilgisayar platformu için duyurulan Sniper Elite V2 Remastered bugün oyuncuların karşısına çıktı.

Günümüzün gelmiş geçmiş en iyi keskin nişancı oyunlarından birisi olan Sniper Elite V2 Remastered şu sıralar geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oyuncuları Dünya Savaşı’nın kaderini değiştirmeye davet eden yapım bünyesinde yer verdiği birbirinden farklı silahlar ile sayısız görevi oyunculara sunuyor.

Sniper Elite V2 Remastered 57.00 TL olarak satılırken, Sniper Elite V2’ye sahip olan oyuncular Remastered sürüme 18.50 TL olarak satip olabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol