BTS World’de 100 Gün Kutlaması Başlıyor!

BTS World oyuncuları ile 100'ncü gününü kutlayacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Dünyaca ünlü Güney Koreli K-Pop grubu olan BTS ile iş birliği yaparak geliştirilen BTS World, Netmarble imzası ile dünyanın dört bir yanında yayınlanmıştı. Geliştirici ekip oyunun 100’ncü gününü oyuncular ile kutlama kararı aldı.

blank

BTS World için yapılacak olan özel kutlama ile oyuncular yeni kartlar, günlük ödüller ve 17 Ekim 2019 tarihine kadar sürecek olan etkinlikler ile karşılaşacaklar. Netmarble’ın başarılı oyunlar kervanına kısa bir süre önce katılan BTS World yayınlanır yayınlanmaz dünyanın dört bir yanında indirilmiş ve kısa sürede oyuncuların favori oyunlarından birisi haline gelmişti.

Geliştirici ekip son yaptığı duyuru da oyunun 100’ncü günü şerefine 100 Gün Kutlaması adı altında çeşitli etkinlikler sunmaya hazırlanıyor. 17 Ekim’e kadar devam edecek olan etkinlikler ile oyunculara çeşitli ödüller dağıtılacak.

Etkinlik Detayları

  • 100 Gün Kutlaması Etkinlik Çekilişi: Bu etkinlikte oyuncular özel yeni ‘Kıyafet temalı 4 yıldız kartlar’ toplayabilecekler.
  • 100 Gün Kutlaması Giriş Etkinliliği: Etkinlik sürecinde oyuna giriş yapan oyuncular yaptıkları her gün 100 elmas gibi çeşitli ödüller kazanabilecekler.
  • 100 Gün Kutlaması Bildirim Etkinliği: Etkinlik boyunca oyunculara her gün 100 yakınlık puanı verecek.
  • Fırsat Zamanı Etkinliği: Etkinlik boyunca oyunculara her gün özel bir güçlendirme sunulacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol