Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Breaking Bad’in Yapımcısı Sony İle Yeniden Anlaştı

Gilligan - Sony birlikteliğiyle yeni projeler yolda.

Popüler TV şovları Breaking Bad ve Better Call Saul’un yaratıcısı ve yazarı Vince Gilligan, bu şovların yapımcılığını yapan Sony Pictures TV ile olan sözleşmesini uzattı.

Gilligan, The Hollywood Reporter ve Deadline’ın “sekiz haneli rakamlar” civarında olduğunu söylediği şirketle devam eden genel anlaşmasına dört yıllık bir uzatma imzaladı. Sekiz rakam 10 milyon dolardan başlıyor, yani Gilligan burada güzel bir maaş alıyor.

gilligan haber foto

Anlaşmanın bir parçası olarak Gilligan, Peter Gould ile birlikte Better Call Saul’da ortak olarak hizmet vermeye devam edecek ve Better Call Saul’un 2022’de altıncı ve son sezonunu tamamlamasının ardından muhtemelen yeni içerikler geliştirecek. Gilligan, Sony için yeni bir proje üzerinde çalışıyor, ancak bunun ne olabileceğine dair henüz bir bilgi yok.

Gilligan, Sony ile yeniden anlaşmak isteyip istemediğine karar vermek için çok az zamana ihtiyacı olduğunu söyledi.

“Seçeneklerimi belki yirmi saniye düşündüm, sonra yeniden başlamaya karar verdim. Sony bana karşı çok cömert, çalışmak için harika bir yer ve oradaki herkesi seviyorum.”

Sony yöneticileri Jeff Frost ve Jason Clodfelter, Gilligan’ın “Breaking Bad başta olmak üzere yaptığı her şeyde benzersiz bir yaratıcı deha ve olağanüstü bir arkadaş” olduğunu söyledi.

Breaking Badin Yıldızı Gustavo Fring Büyük Bir Video Oyunu Üzerinde Çalışıyor 1

“Sony Pictures Television’ın başarısında etkili oldu ve Vince’in bizimle çığır açan ve önemli hikayeler yaratmaya devam edeceğinden ne kadar mutlu olduğumuzu ifade edemeyiz” dediler.

Better Call Saul 6. sezon çekimleri bu yılın başlarında başladı. Jimmy McGill/Saul Goodman’ı oynayan Bob Odenkirk, Collider’a 6. sezonda dizinin “milyonlarca yönde patladığını” söyledi.

Odenkirk, The Hollywood Reporter’a da benzer bir şey söyledi ve son sezonun “son derece yoğun” olmasını beklediğini söyledi.

Gilligan tarafından yaratılan Breaking Bad, tüm zamanların en iyi dizilerinden biri olarak adlandırılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.