Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Brad Pitt’in Aksiyon Filmi Bullet Train Netflix’e Geliyor

Başrolünde Brad Pitt'in yer aldığı aksiyon filmi Bullet Train, çok yakında dijital yayın platformu Netflix'e geliyor.

Eğer Brad Pitt’in son aksiyon filmi Bullet Train‘in sinemada izleme şansınız olmadıysa, size güzel bir haberimiz var. Dünyanın en popüler dijital yayın platformlarından Netflix, beğeni toplayan yapımın 3 Aralık’ta kütüphaneye ekleneceğini açıkladı.

Film, şimdilik yalnızca ABD Netflix’inde izlenebilecek. 2021 yılında Netflix ve Sony arasında varılan anlaşmaya göre Uncharted ve Venom 2 gibi filmler de dahil ilk 18 ay içinde yalnızca Netflix’te yayınlanıyor. Bullet Train’in Türkiye kataloğuna ne zaman geleceği ise şimdilik belli değil.

Bullet Train Netflix’te İzlenebilecek

bullet train netflix

Ülkemizde Suikast Treni adıyla ağustos ayında vizyona giren aksiyon-komedi filmi, Kōtarō Isaka’nın Maria Beetle adlı romanına dayanıyor. David Leitch tarafından yönetilen yapım, yaklaşık 90 milyon dolarlık bir üretim bütçesiyle dünya çapında 239,3 milyon dolar gişe hasılatı yaptı. Brad Pitt, hızlı trendeki basit bir evrak çantasını almakla görevlendirilen bir suikastçıyı canlandırıyor.

Kahramanımızın hafife aldığı bu görev kısa sürede kontrolden çıkıyor ve olaylar hiç beklenmedik boyutlara varıyor. Deadpool 2‘den tanıdığımız yönetmen Leitch, yüksek enerjili aksiyonu eğlenceli bir mizahla harmanlamayı başarıyor. Eğer aksiyon-komedileri seviyorsanız, Bullet Train Netflix Türkiye’ye geldiğinde mutlaka listenize eklemenizi tavsiye ederim. Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.