BotWorld Adventure Başlangıç Rehberi

BotWorld Adventure isimli oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler öğreneceksiniz.

BotWorld Adventure, bot savaşlarında Bot Ustası olmaya çalışan bir hayvan olarak oynadığınız strateji tabanlı bir savaşçı oyunudur. Oyun, bir savaşa sokmak için kendi küçük robotlarınızı yaratmayı ve rekabete girmeyi amaçlamaktadır. Hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabiliyor. Savaşabileceğiniz ormanda başıboş dolaşan vahşi robotlarla karşılaşacaksınız. Botlarınızı savaş alanına yerleştirdiğiniz ve işe gitmelerini izlediğiniz stratejik bir deneyim gibi düşünün. Onları kontrol edemezsin. Aynı Teamfight Tactics gibi.

BotWorld Adventure Başlangıç Rehberi isimli konumuzda ise sizlere oyun içinde yardımcı olacak bir çok taktik ve ipucu vereceğiz. Bu sayede oyunda kolay bir şekilde ilerleyebileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

BotWorld Adventure baslangic rehberi 2

BotWorld Adventure Başlangıç Rehberi

BotWorld Adventure’da Wild Botlardan biraz bahsettik ve oyun dünyasına dağılmış durumda olacaklar. Bunları çok erken bir şekilde göreceksiniz. Oyunu oynarken ve öğrenirken alıştırma yapmanın harika bir yolu. Oldukça basit, ancak pratikle ustalaşacaksınız. Vahşi Botlar, sizi tespit ederlerse size saldırırlar. Size ulaşmalarına izin verirseniz, savaş başlar. İlgilenmek istemiyorsanız, sizi unutana kadar onlardan kaçmaya devam edin. Ama çevrenizde bunlardan çok göreceksiniz. Ayrıca, oluşturduğunuz yeni botları test etmenin harika bir yolu. Her biri kendi özel yeteneklerine sahip, oluşturabileceğiniz farklı türde botlar vardır. Hepsini savaş alanına atın ve çalışmalarını izleyin.

Oyun zamanı geldiğinde, botlarınızı otonom olarak yapmaya başlamadan önce arenanın farklı bölgelerine yerleştirebileceğinizden bahsetmiştik. Botlarınızı en iyi pozisyonlara yerleştirmek, rakiplerinizin işini hızlı yapmanıza yardımcı olabilir. Başarınız için kesinlikle kritik olan bir şey değil, ancak size bir destek verebilir. Bunun nedeni, her botun kendi yeteneklerine sahip olmasıdır. Bu nedenle, menzilli bir botunuz varsa, onu düşmanlardan uzağa yerleştirmek isteyeceksiniz, böylece uzaktan ateş edebilir.

Botlarınız savaş alanına girdikten sonra kontrol altına alamayacağınızdan bahsetmiştik. Ancak, bu toprakların nereye gideceğine karar verdiğinizde, yetenekler üzerinde biraz kontrolünüz var. Bunlar bombalar ve rakip botlara büyük hasar verebilecek başka şeyler olabilir. Onları serbest bırakmak için en iyi zamanı seçebilirsiniz, böylece hemen yapmanız veya uzun süre beklemeniz gerekmez. Diyeceğim şu ki, botlara mümkün olduğunca yakın nişan almaya çalışın.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol