Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Bilim Kurgu Dizisi BÖRÜ 2039 Bugün Yayınlanıyor

Dağ film serisi ile tanılan ve sevilen Alper Çağlar'ın imzası ile Türk bilim kurgu dizisi BÖRÜ 2039 bugün nihayet izleyicileri ile beraber olacak.

Dağ film serisi ile tanınan ve kendisine hayran bırakan yönetmen ve senarist Alper Çağlar‘ın geçtiğimiz yıl duyurduğu BÖRÜ 2039 adlı bilim kurgu-aksiyon türündeki internet dizisinden ilk tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde gelmişti. BluTV‘de yayınlanacak olan bilim kurgu-aksiyon dizisi, 2016 yılında geçen BÖRÜ dizisinin sonrası kaleme alınacak.

Gerçekten etkileyici bir prodüksiyona sahip olan dizi, son teçhizat kıyafet ve silahlarla donatılan askeri birimi ele alacak. Türk bilim kurgu-aksiyon dizisi bugün saat 20.39’da çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olan BluTV’de yayınlanacak.

BÖRÜ 2039 Saat 20.39’da Yayınlanacak!

BÖRÜ 2039

Alper Çağlar duyuruyu bir tweet aracılığıyla yaptı. Tweet ise şöyle; “Arkadaşlar BÖRÜ 2039 bölümü bu akşam BluTV’de 20:39’da olacak. 12:00 diye planlamıştık ama 2039’a yakışan 20:39’da girmek.” Heyecanla beklenen bu dizinin oyuncu kadrosu ise; Murat Arkın, Ahmet Pınar, Tuğba Sunguroğlu, Tuğçe Açıkgöz, Doğan Bayraktar, Ozan Ağaç, Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Emir Benderlioğlu şeklinde olacak.

Peki siz bu BÖRÜ 2039 dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında bizlere görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Bizleri takip etmeye devam edin. BluTV‘de yayınlanacak olan bu dizinin fragmanını da hatırlatma amacı izlemek isterseniz aşağıya bırakalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.