Borderlands The Handsome Collection Epic Games’te Ücretsiz Oldu

Borderlands The Handsome Collection Epic Games Store'da ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Epic Games, Borderlands The Handsome Collection’ın Epic Games Store‘da ücretsiz olarak sunulduğunu duyurdu. Dünden itibaren önümüzde ki hafta 4 Haziran‘a kadar PC oyuncuları Epic Games Store sayfasını ziyaret edebilir ve ücretsiz kopyalarını edinebilir.

Borderlands The Handsome Collection, tek bir pakette 2 kritik Borderlands oyununa sahiptir. Bu iki oyun şunlardır: Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel. Borderlands The Handsome Collection’ın bu iki oyun için tüm bonus eklenti içeriğine sahip olduğunu da belirtmek gerekir. Dahası, dört oyuncuya kadar ortak oyun oynamayı destekler.

Epic’in tüm tekliflerinde olduğu gibi, bu da kendi teklifinde ücretsizdir. Başka bir deyişle, ücretsiz kopyanızı edindikten sonra, sonsuza kadar kütüphanenizde kalabileceği anlamına geliyor, yani sanki oyunu para vererek satın almış gibi olacaksınız. Ücretsiz oyunlardan bahsetmiş olan Epic Games, Sludge Life‘ı da sunuyor. Ancak, bu oyunun sadece bugün için ücretsiz olduğunu unutmayın. Bu nedenle, hala yapabiliyorken almanızı öneririz.

Borderlands: The Handsome Collection ve Sludge Life’ın ücretsiz kopyasını sırasıyla buradan ve buradan edinebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol