Borderlands 3’ün Satış Rakamları 7 Milyona Ulaştı!

Borderlands 3'ün satış rakamları beklentileri aştı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Borderlands serisinin en yeni oyunu olan 3’ncü oyun 13 Eylül 2019’da lansmana çıktı. Oyuncular tarafından oldukça beğenilen yapım piyasaya çıktığı günden bu yana deli gibi satmaya devam ediyor. Oyunun satış rakamları dudakları uçuklattı.

blank

Konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden Borderlands 3 bilgisayar platformu sürümünü Epic Store üzerinde oyunculara sunmuştu. Şu sıralar beklentileri karşılamayı başaran ve eleştirmenlerden neredeyse tam puan alan yapım başarısını satış rakamları ile de gözler önüne seriyor. Oyunun güncel satış rakamları duyuruldu.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Borderlands 3 neredeyse 7 milyon satış adedine ulaşmış. Piyasaya sürülmesinden sonra 5 gün içerisinde 5 milyon satış adedini geride bırakan oyun son yapılan duyuru ile güncel satış adedini oyuncular ile paylaşmış. Yapılan habere göre Take-Two Interactive yaptığı duyuru da Borderlands 3’ün 7 milyon satış adedine ulaştığını ve başarılı satışlar gerçekleştirmeye devam ettiğini belirtmiş.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir oyun sonu alan yapım milyonlarca adet satmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol