Borderlands 3’ün Güncellemesi Yolda!

Borderlands 3 yakında ücretsiz bir güncelleme alacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Gearbox Software imzası ile geliştirilen Borderlands 3 13 Eylül’den bu yana oynanmaya devam ediyor. Oyuncu kitlesi ile Borderlands 2’yi ikiye katlayan başarılı yapım yeni bir güncelleme almaya hazırlanıyor.

blank

Borderlands serisinin en yeni oyunu olarak geçtiğimiz hafta lansmana çıkan Borderlands 3 deli gibi satmaya devam ederken yeni bir güncelleme duyurusu ile gündeme geldi. İkinci oyunun satış rakamlarını da olumlu yönde etkileyen yapım yeni bir güncelleme ile bazı performans iyileştirmeleri de alacak.

GamingBolt’un haberine göre oyunun geliştiricisi olan Gearbox Software yakında oyuna yeni bir güncelleme geleceğini ve bu güncelleme ile yaşam kalitesi ve performans kalitesinin geliştirileceği ifade edilmiş. Oyunculardan gelen geri bildirimler doğrultusunda hareket edeceğini belirten geliştirici ekip, gelecek olan güncellemenin geri bildirimlere göre özellikler taşıyacağını ifade etmiş.

Geliştirici oyunculardan gelen geri bildirimleri sürekli takip ediyor ve bu doğrultu da geliştirmeler gerçekleştirilmeye devam ediliyormuş. Buna ek olarak geliştiricinin resmi Twitter adresi üzerinden de yapılan paylaşımda oyuncuların Borderlands 3’e olan ilgisi için teşekkür edilirken performans ve yaşam kalitesinin daha iyi bir hale gelmesi için çalışmaların devam ettiği belirtiliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol