Borderlands 3 Hakkındaki Tüm Gelişmeler!

Borderlands 3 hakkında tüm bilinenler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Borderlands serisinin yeni oyunu olarak Eylül ayında karşımıza çıkacak olan Borderlands 3 serinin en gelişmiş ve en iyi içeriklerine sahip olarak adından söz ettirecek. Geçmiş sürümlerinden çeşitli izler taşıyacak olan yapım enfes bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Her geçen gün yeni detaylar ile gündeme gelen Borderlands 3 günümüzün popüler oyun motoru lan Unreal Engine ile geliştirildi ve geliştirilmeye devam ediliyor. 2K Games imzası ile hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan yapım merakla bekleniyor. Bizde bu haberimizde oyun hakkında yer alan bilgileri kısa bir şekilde özetledik.

Borderlands 3 Ne Zaman Çıkacak?

  • Yapım 13 Eylül 2019’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için lansmana çıkacak.

Borderlands 3’ün Oynanış Süresi Nasıl Olacak?

  • Geliştirici ekibin paylaştığı bilgilere göre yaklaşık 30 saatlik bir oynanış bizleri bekliyor olacak.

Borderlands 3 Herhangi Bir Genişleme Paketi Alacak Mı?

  • Yapım ücretsiz olarak çeşitli güncellemeler alacak. Buna ek olarak oyunculara farklı tarihlerde 4 ücretli DLC paketi sunulacak.

Borderlands 3’te Mikro Ödemeler Yer Alacak Mı?

  • Oyun içerisinde mikro ödemeler yer alacak. Ancak oyuncular bu mikro ödemeler ile sadece kozmetik ürünler yani silah skinleri ve karakter skinleri gibi görünüme hitap eden içerikler satın alabilecekler.

Borderlands 3 Steam’de Yer Alacak Mı?

  • Hayır. Oyunun PC sürümü sadece Epic Store’da oyunculara satılacak.

Bunlara ek olarak oyunculara çeşitli etkinlikler de sunulacak. Oyuncular bu etkinlikler de benzersiz ödüllerin sahibi olacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol