Blue Protocol Yapımcıları Yeni Ekran Görüntüleri Paylaştı

Bandai Namco'nun geliştirdiği Blue Protocol yeni bir zindan ve oyuncular tarafından çağrılabilecek bir yardımcıyı gösterdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bandai Namco‘nun anime MMORPG oyunu Blue Protocol, beta’da mevcut olacak yeni bir zindanı ve savaş sırasında oyunculara yardımcı olan dev bir çağrıyı gösteren iki yeni ekran görüntüsüne sahip.

Bandai Namco tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Blue Protocol yakında ilk beta testine giriyor ve yayıncı betanın resmi olarak birkaç hafta içinde başlamadan önce hype için son zamanlarda birçok oyun içi görüntü ve ekran görüntüsünü paylaşıyor.

En son ekran görüntülerinde yayıncı, oyuncuların beta sırasında keşfedeceği yepyeni bir zindan yeri ve savaş sırasında düşman yaratıklarını alt etmenize yardımcı olabilecek oyuncu dostu bir canavarı gösterdi. Yayıncının aşağıda atmış olduğu tweet’te getirilen yardımcıyı görebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, zindan her yerde tonlarca kristal ile oldukça havalı ve gizemli görünüyor. Yeni çağrı devasa ve kavgalar sırasında kesinlikle büyük bir yardım olacak. Yetenekleri henüz açıklanmadı, ancak çok fazla güçlü hamle yapmasını bekleyebilirsiniz.

Blue Protocol beta kayıtları artık resmi web sitesinde yayında. Beta’da 50.000 kişi oynayabilecek bu yüzden oyunu ücretsiz denemek istiyorsanız acele edin. Beta testi Mart 2020‘nin sonlarında resmi olarak başlayacak. 4 gün sürecek ve kesin başlangıç ​​ve bitiş saatleri hakkında daha fazla ayrıntı yakında yayıncı tarafından açıklanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol