Blizzard, Diablo 2 Resurrected Alfa Testinin Sonuçlarını Paylaştı

Blizzard Entertainment, Diablo 2 Resurrected'in Nisan alfa testlerinin sonuçlarını paylaştı. Çok sayıda iyileştirme yapıldı.

Dün Blizzard Entertainment, Diablo 2 Resurrected‘in alfa testlerinden öğrendiklerini paylaştı. Geliştirici, oyunun görsel katmanında değişiklikler ve bazı yaşam kalitesi değişiklikleri getirerek hayranların yorumlarını ciddiye aldı. Görünüşe göre geliştiriciler, en yeni yeniden yapımlarının Warcraft III: Reforged‘ın kaderini yaşamasından gerçekten korkmuş.

Diablo 2 Resurrected Görsel Değişimleri:

Geliştiriciler, Lightning, Blizzard ve Holy Freeze gibi büyülerin görsel efektleriyle ilgili hayranların tavsiyelerini dinledi. Orijinalin ruhunu daha iyi yansıtmak ve büyünün yıkıcı gücünü vurgulamak için değişiklikler yapıldı.

Ayrıca, oyuncular tarafından talep edildiği gibi, düşmanları yaralama ve hareketsiz bırakma etkilerinin rengi biraz değiştirildi.

Diablo 2 Resurrected

Tam güce dönen karakterin animasyonları artık sağlık ve mana kürelerinin doldurulmasıyla daha iyi senkronize edilecek. Ek olarak, birçok öğenin rengi, onları daha okunaklı hale getirmek için güçlendirildi.

Diablo 2 Resurrected

Diablo 2 Resurrected Yaşam Kalitesi İyileştirmeleri

Arayüz aracılığıyla harita ve öğe adı görüntüleme modları arasında geçiş yapmak artık mümkün. Ekipman karşılaştırması da iyileştirildi.

Diablo 2 Resurrected

Ek olarak, geliştiriciler ortak önbellek için sekme sayısını üçe çıkarmaya (önceden yalnızca bir tane vardı) ve otomatik haritanın okunabilirliğini iyileştirmeye karar verdi.

Geliştiriciler ayrıca oyunun erişilebilirliğini artırmak için değişiklikleri duyurdu. Bunlar ayrı bir makalede daha ayrıntılı olarak açıklanacak.

Diablo 2 Resurrected Diğer Güncellemeleri

Oyuncuların istekleri doğrultusunda geliştiriciler, saat gösterme özelliği ekledi. Ayrıca homurdanma ve çığlık şeklindeki ek ses efektlerini kaldırdı, karakterimizin düşman bir alana girerken hala yükleme ekranındayken saldırıya uğraması gereken önemli bir eksikliği düzeltti. Bu, içerik oluşturucuların genel yükleme sürelerinin daha kısa olacağına söz verdiğinden, başka bir iyileştirme ile bağlantılı olarak eklendi.

Geliştiriciler tarafından açıklandığı gibi, bunlar tanıtılan değişikliklerden sadece birkaçı. Bununla birlikte, bu değişimlerin nihai olmadığını unutmayın. Geliştirici ekip, oyun üzerindeki çalışmaların hala devam ettiğini vurguladı.

Diablo 2 Resurrected için bu yeni özellikleri Ağustos ayında görebileceğiz çünkü o zaman oyunun betası başlayacak. Başlangıçta oyunu ön sipariş veren oyuncularla sınırlı olacak ve daha sonra diğer hayranlar için geçerli olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol