Bless Unleashed Açık Betası Steam’de Başladı

MMORPG oyunu Bless Unleashed açık beta sürümü Steam'de piyasaya sürüldü. Bu, tam sürümün yayınlanmasından önceki son test olacak.

Koreli stüdyo Round 8 tarafından MMORPG Bless Unleashed PC versiyonu bu yıl çıkacak ancak şu anda PC sürümüne sadece göz atabilirsiniz çünkü lansmandan önceki son beta testleri daha yeni başladı.

blank

Bunlarda yer almak istiyorsanız oyunun Steam’deki sekmesine gitmeli ve eğlenceye katılma isteğinizi ifade etmelisiniz. Testler açık, bu nedenle tüm başvurular erişim izni verilmesiyle sonuçlanacak. Oyun 17 Mayıs‘a kadar açık kalacak, bu yüzden ilgilenenlerin acele etmelerini tavsiye ederiz.

Beta katılımcıları, Golden Hyaenodon isminde özel bir bineğe ve testlere katılımı onaylayan bir unvan ile ödüllendirilecek.

Bless Unleashed betasını daha çekici hale getirmek için içerik oluşturucuları, testlere katılan kişilerin 10 dolar değerinde bir Steam hediye kartı kazanabilecekleri bir yarışma düzenledi. Tek yapmanız gereken, oyunun resmi Twitter profilini takip etmeye başlamak, karakter ekranınızın ekran görüntüsünü almak ve o görüntüyü #BUPC_FINALTEST hashtagiyle tweet atmak. Sonuçlar 19 Mayıs’ta açıklanacak.

Son beta, oyunu piyasaya sürülmeye hazırlayacak. Önceden, birkaç kapalı test düzenlendi ve oyuncu önerilerine dayalı olarak çok sayıda değişiklik ve iyileştirme yapıldı. Artık içerik oluşturucular, uygulamalarının beklentileri karşılayıp karşılamadığını kontrol etmek istedi. Beta sürümünden sonra, geliştiricilerin işini kolaylaştıracak bir anket doldurabileceksiniz.

Bless Unleashed, geçtiğimiz yıl Xbox One ve PlayStation 4‘te yayınlandı. Oyun, mikro işlemlerle F2P modelini kullanacak. Geliştiriciler henüz PC sürümünün çıkış tarihini açıklamadı ancak mevcut testlerin son olarak planlanması, uzun süre beklemek zorunda kalmayacağımızın göstergesi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol