Blast Squad Android Platformunda Yayınlandı!

Blast Squad ile Android platformunda 3v3 gerçek zamanlı takım maçları yapabilirsiniz.

Chiseled Games Limited tarafından geliştirilen ve Android platformunda yayınlanan Blast Squad ile capcanlı bir mobil aksiyon oyunu bizi bekliyor.

Gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanından oyunculara sahip olan Blast Squad, kaliteli grafikleri ve zengin içeriği ile oyunculara farklı bir savaş ortamı sunuyor. Birbirinden farklı oyun modlarına sahip olan oyun da arkadaşlarınız ile takım kurabilir ve aksiyon dolu savaşlara imza atabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak 3v3 olarak epik savaşlar yapmaya imkan sağlayan oyunda çeşitli kahramanlar bulunmaktadır.

Çok oyunculu savaş arenası ile rakiplerinize yeteneklerinizi gösterebilir ve takım ölüm maçları ile aksiyonu en üst seviyede hissedebilirsiniz. Dört farklı özgün oyun moduna sahip olan Blast Squad, dünyanın her yerinden gerçek zamanlı savaşlara ev sahipliği yapıyor. 3v3 takım maçları ile oyunculara çeşitli ödüller sunan oyun, karakter geliştirme aşamaları ile de oldukça iddialı görünüyor. Karakterler için özel olarak geliştirilmiş olan aksesuarlar ile oyuncular dilerlerse karakterlerini daha güçlü hale getirebilirler.

Özellikler

  • Dört özgün oyun modu
  • Gerçek zamanlı oyuncular
  • Gerçek zamanlı savaşlar
  • 3v3 takım maçları
  • Sıralama
  • Ücretsiz
  • Farklı karakterler ve silahlar

Dilerseniz oyunu buradan Android cihazınıza indirebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Abi nolur oyunu geri getirin yalvarırım

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol