Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.5

Kullanıcı

Black Desert Online’da Nihai Savaş Başladı

Başarılı MMO oyunu Black Desert Online'ın Mart güncellemesi yayınlandı.

Black Desert Online’da Nihai Savaş Başladı

Pearl Abyss’in popüler MMORPG oyunu Black Desert Online’ın Türkiye & MENA sunucusuna yeni gelen güncellemeyle birlikte pek çok farklı özellik tanıtıldı. Aşama 8 At Çiftleştirme özelliği, At Yarışları ve Kişisel Savaş içerikleri bunların arasında yer alırken, aynı zamanda Nihai Savaş da heyecan uyandırdı.

blank

Yaklaşık 2GB’lık bir güncellemeyle beraber yeni klan savaşı türü Nihai Savaş oyuna eklenirken, alışık olunan grup savaşlarına göre epey farklı mekaniklere ve kurallara sahip. Aynı zamanda Nihai Savaş ile güç dengeleri de değişiyor ve artık küçük klanlar da büyük klanlara meydan okuyabilecek seviyeye geliyor.

Nihai Savaş toplamda 3 turdan oluşuyor ve ilk turda her klandan 20 üye bulunuyor, standart bir savaş şeklinde ilerliyor. İkinci turda klanlar 5 elit üyesini seçiyor ve bu üyeler bire bir karşı karşıya geliyor. Kazanan üye, karşı klandaki başka bir üyeyle savaşmaya başlıyor. Galip ise üçüncü turda belirleniyor ve bu aşamada tüm klan üyeleri toplu şekilde karşı karşıya geliyor.

Nihai Savaş için herhangi bir klan boyutu sınırlaması bulunmazken, isteyen her klan rahatlıkla katılabiliyor. Tek şart ise toplamda 20 oyuncuya sahip olmanız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol