Black Desert Online

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.6

Kullanıcı

Black Desert Online’a Peri Laila Geldi

Black Desert Online'a beklenen peri sistemi eklendi.

Peter Pan’in Tinker Bell’i varken Black Desert Online oyuncularının neden bir perisi olmasın ki? Black Desert Online’ın Avrupa ve ABD sunucularında yayınlanan son yamayla artık oyuna Fairy Laila da eklendi ve tek yapmanız gereken level 52 Peri Kraliçe görevini tamamlamak. Elbette bu söylediğimiz oyunun yurtdışı sunucuları için geçerli. Yani Türkiye & MENA sunucusunda peri henüz bulunmuyor.

Çiçeklerden hoşlanan, bu barışçıl yaratıklar bir gün peri dünyasının açılmasıyla dünyaya girerler. Merakına yenik düşen Laila da bir maceraya atılıyor ve böylece Black Desert evrenine giriş yapıyor. Oyuncular Laila perilerini gerekli görevi tamamlayarak alırken, perilerin her biri farklı yetenekler edinebiliyor ve tahmin edeceğiniz gibi Black Desert Online’ı daha eğlenceli, daha kolay hâle getiriyor.

Geliştiriciler Fairy Laila’nın çıkışına özel bir etkinlik de düzenlerken, 2 Mayıs’a kadar devam edecek ve oyunda bulunulan her saat başına kullanıcılara Kayıp Peri çantası verilecek. Günde bu çantadan en fazla 5 adet kazanılacak ve içinden özel hediyeler çıkacak.

Peri Laila henüz Türkiye sunucusuna gelmedi fakat ilerleyen güncellemelerde mutlaka yerini alacaktır.

1 Yorum

  1. çok ıyı olmus ya vıdeo gercekten harıka bı oyun bu bdo rfeıdjvc

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>