Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Black Desert Online 2018 Remaster Çıktı

BDO'nun en yeni sürümü çıktı.

Pearl Abyss beklenen güncelleme Black Desert Online 2018 Remaster sürümünün çıkışını resmen duyurdu. Yeni remaster sürümü indirmeye açılırken, tamamen yenilenmiş grafikler ve seslerle geliyor. Aynı zamanda oyunda bu sefer fizik tabanlı render sistemi, YEBIS ile geliştirilmiş post-processing ve orijinal müzik albümleri yer alıyor.

black desert online 2018 remaster cikti 1

Black Desert Online 2018 Remaster sürümünü ana oyuna sahip olan herkes ücretsiz olarak indirebilecek. Aynı zamanda yüksek teknik özellikler konusunda endişe duyanlar için oyunda bir açıp kapama tuşu da var. Yani herkes oyunu en yeni sürümüyle oynamak mecburiyetinde değil ve eskiye dönüş yapabilir.

Black Desert Online 2018 Remaster’ın çıkışını kutlamak amacıyla Pearl Abyss tüm maceracılara iki hafta boyunca oyuna ücretsiz giriş hakkı sunuyor. Bugünden itibaren Black Desert Online 2018 Remaster’ı 5 Eylül tarihine kadar ücretsiz deneyimleyebilirsiniz.

Pearl Abyss COO’su James Heo da konuya ilişkin bir açıklama yaparken, herkesin Black Desert Online 2018 Remaster’ı denemesini istediklerini, bu oyunla birlikte MMORPG grafiklerinde yeni standartlar oluşturacaklarını ifade etti.

İyi seyirler!

https://www.youtube.com/watch?v=_g6XCLNQl_w

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.