Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Askeia Sınıfı Black Desert Mobile’a Eklendi: İşte Yetenekleri

Yıldırım hızındaki dövüş becerisiyle öne çıkan Askeia sınıfı, Black Desert Mobile'daki yerini aldı.

Koreli geliştirici ve yayıncı Pearl Abyss, sevilen MMORPG oyunu Black Desert Mobile‘da yıldırım hızındaki dövüş sanatçısı sınıfı Askeia‘yı tanıttı. Ateşli bir ruha ve güçlü bir yumruğa sahip olan yeni karakter, Mystic sınıfında görülen Azure Dragon’a bağımlılıktan farklı olarak dövüş sanatlarında ustalığa dayanan kendine özgü bir dövüş stiline sahip.

Yeni sınıf Askeia, güçlü aktif becerileriyle dövüş özünü mükemmel bir şekilde kullanan müthiş bir güç olarak ortaya çıkıyor. Savaş sırasında Askeia, ana silahı olarak yıkıcı Patlama eldivenini ve alt silahı olarak da Savaşçı Vambrace’i kullanıyor.

Her ikisini birlikte kullanan Askeia‘nın düşmanlarını hızlı, yıkıcı kombolarla ezme yeteneği, düşmanlara karşı saldırı şansı bırakmıyor. Dört aktif beceriyle başlayan karakter, seviye atladıkça ek beceriler öğreniyor. Askeia ile 10. seviyeye ulaşan oyuncular “Banha’nın Gözyaşları” ünvanını alacaklar.

Askeia’nın sınıfının temel becerileri ve yetenekleri şunlar:

 • Dövüş Ruhu: Oyuncular bu pasif beceriyi kullanarak Askeia’nın yeteneklerini geliştirebilir; İleri Muhafızda beceri hasarını artırabilir, hasar azaltma uygulayabilir ve MP’si 100’ün üzerindeyken yakalamaları önleyebilir. Yanan Savaş Ruhunu kullanmak, savaş sırasında HP iyileşmesine yardımcı olacaktır.
 • Gölge Adımı: Oyuncular bu beceriyi hızlı hareket etmek için kullanabilir, hem düşman saldırılarından kaçmak hem de rakiplere yaklaşmak için kullanışlıdır.
 • Ölüm Saldırısı: Askeia’nın geriye doğru kaçtığı ve düşmanları havaya fırlatan güçlü bir avuç içi darbesiyle hızla karşı saldırıya geçtiği çok yönlü bir harekettir.
 • Gerçek Güç Yumruğu: Oyuncular bunu hızlı hareket ederken ileriye doğru güçlü yumruklar atmak için kullanabilir. Bu beceri Arena’da bile İleri Koruma ve Arka Süper Zırh uygulayarak Askeia’ya düşmanları sersemleterek ve güçlü komboları zincirleyerek savaş alanının kontrolünü elinde tutma yeteneği verir.
 • Ardıl Beceriler: Oyuncular, Askeia’nın savaş yeteneklerini daha da geliştirmek ve dövüş hünerlerinde ustalaşmalarını sağlamak için iki ardışık beceri olan “Ejderha Yumruğu” ve “Öfke Dalışı”nı kullanabilirler.

Daha fazla ayrıntı içi bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.