Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bir Star Wars Filmi Daha İptal Edildi

Kevin Feige'in yönetmen koltuğunda olacağı yeni bir Star Wars filminin gelmesi bekleniyordu ancak hayaller suya düştü.

Kevin Feige’in yeni bir Star Wars filmi çekeceği Marvel Studios’un başkanı tarafından bizzat doğrulanmıştı. Uzun süredir sessizliğe gömülen projenin tabutuna son çivi de çakıldı. Son zamanlarda bu serinin o kadar çok filmi ve dizisi iptal edildi ki, Disney artık bu projeleri tamamen bitmeden duyurmama kararı bile aldı. Bundan üç sene önce duyurulan Rogue Squadron, serinin iptal edilen son filmi olarak hafızalarımıza kazınmıştı.

Bu iptal edilen projenin ardından Kevin Feige tarafından yönetilen yeni bir proje olduğunu biliyorduk ancak bu projenin de iptal edildiği ortaya çıktı. The Marvels’ın galasında Entertainment Tonight ile yapılan röportajda konuşan ünlü yönetmene, filmin hâlâ yapım aşamasında olup olmadığı soruldu. Yönetmen ise basitçe “hayır” cevabını verdi.

Star Wars Serisi Dizilere Yöneldi

Bir Star Wars Filmi Daha İptal Edildi

Hayranlar bu haberi duyunca hayal kırıklığına uğradı çünkü birçok kişi Kevin Feige’in elinden çıkan bir Star Wars filmi görmek istiyordu. Bu proje, 2019 yılında duyurulmuştu ancak duyurusundan bu yana hiçbir bilgi açıklanmamıştı. Bu kadar uzun süre herhangi bir güncelleme yapılmamasının ardından, projenin iptal haberi pek de şaşırtıcı olmadı açıkçası.

Serinin modern üçlemesi, serinin birçok hayranını küstürdü. Bir zamanların efsanevi bilim kurgu serisi, artık dalga geçilen bir evren haline geldi. Bu kötü şöhret, Andor ve The Mandalorian gibi kaliteli yapımlar ile tersine dönmüş gibi görünse de, serinin itibarı tam olarak toparlanmadı. Bakalım serinin geleceği ne yöne gidecek?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.