Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bir Sonraki Fortnite Konseri Sızdırıldı

Fortnite'ın bir sonraki oyun içi konseri sızdırıldı. Söylenene göre The Kid LAROI, oyunda sahne alan bir diğer isim olacak.

Bir sonraki Fortnite oyun içi konseri yakında gelebilir ve Epic Games’in planlarıyla ilgili ayrıntılar çoktan sızdırıldı. Fortnite, birçok kişiyi şaşırtacak şekilde heyecan verici müzik etkinlikleri gerçekleştiriyor. Travis Scott, Marshmello, Diplo, Ariana Grande ve daha birçok sanatçı; oyun sahnesinde yer aldı ve oyunculara eğlenceli anlar yaşattı.

Bu tür etkinlikler, kullanıma sunulan benzersiz bir oynatma listesi içeriyor ve yalnızca canlı deneyimleniyor. Insider Gaming’e göre bir sonraki Fortnite konseri Kid LAROI olacak. Sızan ayrıntılar, Kid LAROI konserinin 24 veya 25 Ocak’ta başlayacağını ancak çıkışından sonra bir ay boyunca erişilebilir kalacağını belirtti.

Fortnite Aya Nakamura Konseri İlgi Çekmişti

Fortnite

Rapor ne yazık ki, format ile ilgili herhangi bir ayrıntı açıklamadı ancak bunun satın alınabilir görünümlere sahip bir Royale Partisi Etkinliği olması muhtemel görünüyor. The Kid LAROI, Juice Wrld ortak çalışması “Go”nun 2020’de yayınlanmasının ardından popülaritesi hızla artan Avustralyalı bir şarkıcı. 19 yaşında Miley Cyrus ve Justin Bieber dahil olmak üzere müzisyenlerle ortak çalışmalar yayınlayan sanatçı, adeta büyüyen bir yıldız.

Oyun son birkaç aydır bir dizi büyük iş birliğine ev sahipliği yaptı ancak müzikal ortaklıklar şaşırtıcı derecede nadir oldu. Epic Games, Black Adam, Star Wars, Polo Ralph Lauren, My Hero Academia ve daha fazlasıyla ortaklık kuran oyun son olarak Aya Nakamura ile çalıştı.

Kid LAROI’nin müzikal ortaklığını heyecanlı kılan şey, oyunun Unreal Engine 5’e güncellenmiş olması. Böylelikle capcanlı bir konser bizi bekliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.