Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Big Big Baller Başlangıç Rehberi

Big Big Baller isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

Big Big Baller isimli oyunumuz hem Android hem de iOS telefonlarda oynanabilen eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Burada parmağınızı ekranda kaydıracak ve dünyadaki nesneleri üzerinize yuvarlayacaksınız, ancak yeteri kadar büyükseniz. Yani ilk hedefimiz büyümek olacak. Nasıl ve nerede yuvarlanacağını bilmiyorsan başlamak zor olabilir, bu yüzden bazı şeyleri bilmek gerekir. Burada, her bir maçta en üst sıralarda yer aldığınızdan emin olmak için ihtiyacınız olan bilgileri alacaksınız.

Big Big Baller Başlangıç Rehberi isimli konumuzda, oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler öğreneceksiniz. Bu bilgiler sayesinde oyunda zorlanmadan ilerleyebileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

Big Big Baller baslangic rehberi 2

Big Big Baller Başlangıç Rehberi

Büyük bir topçu olmak için küçük başlamalısın. Big Big Baller’da öğrenmen gereken ilk ders bu. Bu, büyük ödül için hemen gidemeyeceğiniz ve bunun yerine küçük balıktan yukarı çıkmanız gerektiği anlamına gelir. İlk hedeflerinizin insanlar, yangın muslukları ve genellikle şehrin yollarında bulunan diğer küçük hedefler olması gerektiği anlamına gelir.

Bunlardan bazılarını özümsedikten sonra, yollarda devriye gezmeye devam edebilirsiniz. Karşıdan gelen trafiğe girmek, burada büyümek için harika bir yoldur, ancak başlamak için yalnızca daha küçük arabaları ve araçları absorbe edebileceksiniz. Yine de kamyonları alabildiğinizde, işler inanılmaz derecede hızlı bir şekilde stoklanmaya başlar ve yolda kolayca ustalaşılır.

Şimdi size yapışmış birkaç kamyonunuz var, yolun tamamına kadar yemek yemenin zamanı geldi, tam ortasından yuvarlayın. Trafik temizlendikten sonra, şehri yenilemenin zamanı geldi. Binaların arasından doğru yuvarlanın. İlk başta yalnızca daha küçük binaları ele geçirebileceksiniz, ancak bunların büyük kümeleri var ve bu da sizi inanılmaz derecede hızlı bir şekilde büyümenizi sağlayacak.

Bir şehir bloğundan geçip sadece içindeki binaları yemeye başladığınızda, sizi durduracak bir şey yok, olay biter. Ve bunu kanıtlamak için bir sonraki hedefiniz diğer oyuncular olacak. Bu doğru, gerçekten büyük bir oyuncuysanız, diğer oyuncuların üzerine yuvarlanabilir, ilerlemelerini engelleyebilir ve kendinizinkini geliştirebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X