Beyond The Wire Duyuruldu

Beyond The Wire gerçek zamanlı olarak 100 oyuncu tarafından oynanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Post Scriptum, Covert Syndrome gibi oyunların yayıncısı olan Offworld Industries en yeni oyunu olan Beyond The Wire’ı duyurdu. Birinci Dünya Savaşı temasına sahip olacak olan yapım Steam üzerinde sergilenmeye başlandı.

Redstone Interactive tarafından geliştirilmeye devam edilen ve bu yıl içerisinde piyasadaki yerini alacak olan Beyond The Wire merakla beklenmeye başlandı. Birinci Dünya Savaşı’nı en gerçekçi şekilde karşımıza çıkaracak olan yapım o dönemin silahlarını, askeri yapısını ve içeriklerini en iyi şekilde oyuncuların beğenisine sunacak.

Bugün HappyGamer’ın yapmış olduğu haber ile duyurulduğunu öğrendiğimiz Beyond The Wire gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncuları karşı karşıya getirecek. İngilizce dil desteğine sahip olacak olan yapım içerisinde 100 farklı oyuncu 50’ye 50 olarak mücadele edecekler. Oyunun amacı Birinci Dünya Savaşı’nı kazanabilmek olacak.

Takım odaklı olarak oyunculara hem aksiyon hem de gerilim dolu bir ortam sunacak olan yapım sinematik görüntüleri ile oyunculara eşsiz bir deneyim sunacak. Bilgisayar platformu için duyurulan ve Steam üzerinde sergilenmeye başlanan Beyond The Wire 2020 yılı içerisinde lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol