Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bethesda Neyin Peşinde?

Bethesda market yardımcı başkanı Pete Hines, Pax West fuarında ağzından önemli bir bilgi kaçırdı. Pete Hines Bethesda'nın yeni bir oyun çıkaracağını ağzından kaçırdı.

Geçtiğimiz günlerde çeşitli oyun web siteleri Bethesda’nın Game of Thrones için bir oyun tasarladığını ve yakın bir zamanda piyasaya çıkacağı iddialarını ortaya atmışlardı. Kısa sürede bu haberin asılsız bir yalan olduğu Bethesda Studios tarafından açıklanmıştı.

Bethesda Neyin Peşinde 2

PAX West günlerinde Beshesda Studios’un market başkan yardımcısı Pete Hines çarpıcı bilgiler verdi. Pete Hines Fallout, Skyrim ve Doom hakkında çeşitli bilgiler verirken yanlışlıkla ağzından yeni çıkaracakları bir oyunun olduğunu kaçırdı.

Pete Hines bu bilgiyi ağzından kaçırdıktan sonra oyun hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmadı. Şuan sanal oyunlarını sanal gerçeklik gözlüğü platformuna taşıyan Bethesda oyun hakkında ne zaman bilgi verir bilinmiyor.

Bethesda Studios Fallout 4 VR, Doom VFR, The Evil Within 2 ve Wolfenstein 2: The New Colossus gelişmiş sürümler ile oyuncuların karşısına çıkıp tam puan almaya gayret edecek.

Bethesda Neyin Peşinde 3

Gelen bu haber ile birlikte oyun severler yeniden bir bekleyişe girdi. Aylardır Destiny 2’yi bekledikten sonra hüsran yaşayan oyun severler bakalım bu sefer umduğunu bulabilecek mi ? Bethesda’nın yeni oyunu 2018’in ortalarında tanıtılabilir. Henüz bu konuda resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.