Bee Simulator’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yeni bir 'bal arısı simülasyonu' geliyor.

İnanın ya da inanmayın, bu sefer bir ‘arı simülasyonu oyunu’ geliştiriliyor. VARSAV Game Studios tarafından geliştirilen oyunda kullanıcıların geri bildirimleri dinlenirken, oyunu daha da genişletmek için çıkış tarihi biraz daha ileri atıldı. 2019 yılının bahar aylarında çıkış yapacak olan Bee Simulator’da oyuncuların beklentilerini karşılayacak farklı özellikler de eklenecek.

Bee Simulator’ün duyuru fragmanı 200 binden fazla kişi tarafından izlenirken, toplamda 2 milyon kişiye erişti ve 10 bin yorum geldi, 6 bin kişi tarafından da paylaşıldı.

Normalde Bee Simulator’ün PC platformu için 2018 yılının sonbahar aylarında çıkması bekleniyordu fakat tarih ileri atıldı ve 2019 sonbahar aylarına ertelendi. VARSAV Game Studios Yapım Yönetmeni Lukasz Rosinski de konuya ilişkin açıklama yaparken, birçok pozitif tepki aldıklarını ve oyunlarında ana kahraman olarak bir bal arısının yer alacağını açıkladı.

Bee Simulator’e yapım sürecinde oyunculardan ve destekçilerden çok fazla geri bildirim gelirken, oyunun mekanikleri de buna göre şekillendiriliyor. Lukasz Rosinski de kendilerine fikir sunan herkese teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Bee Simulator videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>