Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Game Pass Ultimate Üyeleri Bedava YouTube Premium Kazanıyor

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate abonelerine 3 ay ücretsiz YouTube Premium fırsatı sunuyor.

Microsoft’un abonelik servisi Game Pass‘in en kapsamlı planı olan Ultimate, kullanıcılara zaman zaman çeşitli avantajlar sağlıyor. Şimdi o fırsatlardan biri, kısa süreliğine 3 ay ücretsiz YouTube Premium kazandırıyor. Eğer aktif bir Game Pass Ultimate üyeliğiniz varsa, abonelik profilinizin “Avantajlar” sekmesine giderek fırsattan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanabilmek için daha önce YouTube Premium’a veya YouTube Premium’un kendi üç aylık deneme sürümüne kaydolmamış olmanız gerekiyor. Ayrıca mevcut bir YouTube Premium aboneliğinizin de olmaması lazım. 3 ay ücretsiz YouTube Premium fırsatından 22 Mayıs 2024 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

Microsoft’tan 3 Ay Ücretsiz YouTube Premium Fırsatı

game pass ücretsiz youtube premium

Reklam içermeyen ve arka planda video izleme imkanı sunan premium aboneliği kasım ayında zamlanmıştı. Fiyat artışının ardından aylık bireysel üyelik ücreti 57,99 lira, aile paketi aylık 115,99 lira, öğrenci paketi 37,99 lira olmuştu. 2021 yılında Game Pass üyelerine ücretsiz YouTube Premium dağıtan Microsoft, şimdi bu fırsatı kaçıranlara ikinci bir şans daha veriyor.

Premium aboneliğine YouTube Music’in de dahil olduğunu belirtelim. Son haftalarda Game Pass kataloğuna Diablo IV, Hot Wheels Unleashed 2, Terra Invicta ve The Quarry gibi oyunlar eklendi. 1 Nisan’da yani bugün ise Ark: Survival Ascended platforma dahil edilecek. Önümüzdeki günlerde Game Pass nisan ayı oyunlarının da duyurulmasını bekliyoruz.

En İyi Game Pass Oyunları!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.