Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.3

Kullanıcı


BDO 10 Milyon Oyuncusuyla Kutlamalara Devam Ediyor!

Black Desert Online'ın 10 milyon oyuncu kutlaması yeni etkinlikler ile devam ediliyor.

Efsanevi MMORPG oyunu olarak tanımlanan ve tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından tutkuyla oynanan Black Desert Online, 10 milyon oyuncu kutlamalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta 10 milyon oyuncuya ulaştığını duyuran Black Desert Online kutlamalarda yaptığı etkinlikler ile oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 15 – 28 Kasım tarihleri arasında Black Desert Online Türkiye ve MENA’ya ‘Altın Gündoğumu Paketi’ni Silip Süpür!’ etkinliği gelecek. Oyuncular Fleme Tepesi’nde yer alan Kral Targargo’yu etkisiz hale getirmeye çalışacaklar. Kral’ı etkisiz hale getirmeyi başarabilen oyuncular birbirinden farklı hediyeleri kazanma fırsatı elde edecekler. Etkinlik süresince en az 100 dakika oyun içerisinde yer alan oyuncular ‘Kutsanmış Elçi Parşömeni’ kazanacaklar. Kutsanmış Elçi Parşömeni oyuncuların Level Exp’lerini yüzde 200, beceri Exp’lerini de yüzde 30 oranında arttıracak.

23 – 25 Kasım tarihleri arasında BDO tarihinde ilk defa olacak olan yüzde 1000 Level Exp artış etkinliği oyuncuları büyüleyecek içeriklere sahip olacak. Etkinlik 3 gün boyunca geçerli olacak. Bu etkinliklere ek olarak Arsha Şampiyonası’nın ikinci arenası 30 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kayıtlar 14 Kasım’dan 28 Kasım’a kadar sürecek. 28 Kasım son kayıt günü olacak. Oyuncular şampiyon oldukça sürpriz hediyeler ve oyun içi eşyalar ile ödüllendirilecekler. Tabii şampiyona katılan tüm oyuncular çeşitli ödüller kazanabilecekler.

10 milyon oyuncuyu kutlamaya devam eden Black Desert Online, oyun paketlerinde de yüzde 50 indirimler oyunculara sunuluyor. İndirimler Steam’de 14 Kasım 21:00 ile 19 kasım 21:00 saatleri arasında ve 21 kasım 20:55 ile 27 Kasım 21:05 saatleri arasında olacak.

Buna ek olarak BDO Türkiye ve MENA resmi sayfasında da yüzde 50 indirim 28 Kasım saat 03:00’a kadar devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol