Baze.TV’de Bu Hafta E-Spor Haftası

Türkiye'nin sevilen oyun kanalı Baze.TV bu haftasını E-Spor'a ayırdı

Baze.TV’de Bu Hafta E-Spor Haftası

resimler 53c8defcaac3753c8defcaac73
E-Spor sektörü gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Dünyanın en büyük E-Spor organizasyonlarından Intel Extreme Masters ise bu yıl, Çin’in Guangdong eyaletindeki Shenzhen şehrinde başladı. 20 Temmuz’a kadar devam edecek olan etkinlikteki turnuvaları ise Türkiye’nin bilinen oyun kanalı olan Baze.TV bizlere Türkçe olarak sunuyor.Baze.TV bu hafta yayın akışını sadece E-Spor alanı için ayırmış. Cuma sabah saat 9:30’da Hearthstone finali ve 4 gün boyunca dünyanın en büyük ödül havuzuna sahip turnuvası olan “Dota 2 The International” ile her akşam saat 19:00’da izleyenlerle olacak.Eğer bu turnuvaları  Türkçe olarak izlemek ve aynı zamanda takip etmek istiyorsanız www.turkmmo.com/portal/canli/baze/ adresinde olmayı unutmayın.

Bunun yanında yine dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Intel Extreme Masters, yine Çin’in Guangdong eyaletinde yer alan Shenzhen şehrinde 16 Temmuz tarihinde start aldı. 20 Temmuz’a kadar sürecek olan etkinlikte çeşitli oyunların turnuvaları yapılacak.Türkiye’nin sevilen oyun kanallarından Baze.TV bizlere bu turnuvaları Türkçe olarak sunuyor. Geçtiğimiz günlerde Baze.TV 2 adında ikinci kanalını yayına sokan Baze.TV, bu haftayı E-Spor alanına ayırmış olmasıyla E-Spor’da Türkiye’nn adresi olma yönünde emin adımlarla ilerliyor.Haftasonunu E-Spor heyecanı ile geçirmek istiyorsanız 11:00’de Starcraft 2, pazar günü ise 15:30’da dünyanın en çok oynanan oyunu League of Legends ile başlayıp Starcraft turnuvasının devamını Baze.TV 2 ekranlarından takip edebilirsiniz. Siz de bu turnuvaları Türkçe sunumlarıyla izlemek ve takip etmek istiyorsanız  www.turkmmo.com/portal/canli/baze2/ adresinde olmayı unutmayın.

Baze 1 : www.turkmmo.com/portal/canli/baze/
Baze 2 : www.turkmmo.com/portal/canli/baze2/

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol