Bayonetta, Switch’e Gelebilir!

Platinum Games ekibinin Twitter paylaşımı serinin hayranlarını heyecanlandırdı. Bayonetta oyunlarının Nintendo Switch'e gelme ihtimali ufukta belirdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bayonetta serisinin geliştiricisi Platinum Games, umutları bir defa daha yükseltiyor. Nintendo Switch oyuncularını meraklı bir bekleyişe sokan görsel, kısa süre önce kurulmuş ve Japonca içerikler paylaşan Twitter hesabı üzerinden yayınlandı. İngilizce içerikler paylaşan sosyal medya hesaplarına da göndermede bulunuldu. Geçmiş oyunlardan tanıdığımız yüzler ve görseldeki bir diğer belirteçler serinin Nintendo Switch için hazırlanmakta olduğunu düşündürtüyor.

blank

Görsel biri mavi biri de kırmızı olmak üzere iki bölüme ayrılmış durumda. Bayonetta logosunun ilk oyunda kırmıız ve ikinci oyunda mavi olmasına rağmen, bu görseldeki tonlar Nintendo Switch’in JoyCon kollarının renklerinde seçilmiş durumda.

Aynı şekilde görselin sağ altında Bayonetta ismi ile Nintendo Switch ismini birlikte görmek de mümkün. Bayonetta ilk olarak konsollar için yayınlanmış ve geçtiğimiz Nisan ayında da PC çıkışını gerçekleştirmişti. Ancak Bayonetta 2 sadece Wii-U platformuna özel olarak çıktı.

Oyunun yayıncısı olan SEGA’nın Nintendo Switch platformuna özel bir seri çıkarıp çıkarmayacağını önümüzdeki günlerde öğreneceğiz. Elimizdeki veriler bunun çok mümkün olduğunu söylüyor. Platinum Games ekibinin Japonca yayın yapan Twitter hesabı üzerinden paylaştığı içeriğe aşağıda göz atabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol