Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bayonetta PC’ye Gelebilir

SEGA'nın 8-Bit Bayonetta oyunu yayınlaması, serinin PC için piyasaya çıkacağı söylentilerini başlattı.

Bayonetta, sadece Wii U platformu için geliştirilmiş olan bir seri. Ancak hem ilk oyun hem de ikincisi çok büyük beğeni toplamıştı. Platinum Games tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayıncılığı üstlenilen oyunun PC için piyasaya çıkacağı konuşuluyor. Elbette bunun için oldukça teşvik edici bir sebep var.

bayonette

SEGA, 1 Nisan şakası olarak 8-bitlik bir Bayonetta oyunu yayınladı. Steam üzerinden paylaşılan oyun, Achievement puanları sonucunda tamamladığınız yapboz aracılığıyla bir internet sitesine yönlendiriyor. Bu sitede ise sadece bir geri sayımla karşılaşıyorsunuz.

Tabi burada tıkanan yol hayal gücü ile aşılmaya çalışılmış. Bayonetta 3‘ün piyasaya çıkacağını, ipuçlarının Steam üzerinden yayınlanmasına bakılırsa oyunun PC için geliştirilmiş olacağı tahmin ediliyor. Bu beklentinin gerçekleşmemesi halinde de ilk iki oyunun PC versiyonlarının Steam üzerinden piyasaya çıkacağı konuşuluyor.

Steam mağazasında paylaşılan 8-bitlik oyunun sayfasına ulaşmak isteyenler buraya tıklayabilir. Ayrıca yapbozu çözdüğünüz takdirde gideceğiniz internet sitesi için de buraya tıklayabilir ve geri sayımdan ne kaldığına bakabilirsiniz. Geri sayımın 9 Nisan 2017‘de biteceğini de hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.