Battlerite Royale

MMOACTION
Takip Et
9.2

Mükemmel

6.1

Kullanıcı

Battlerite Royale Bu Hafta Bedava

Battlerite Royale'i ücretsiz deneme fırsatı.

Stunlock Studios bugün popüler MOBA ve battle royale karışımı oyunları Battlerite Royale için ücretsiz hafta etkinliğini duyurdu. Ek olarak bu ücretsiz oynama periyodu da yarından itibaren yüzde 30 indirim başlayacak. 5 Kasım’a kadar Battlerite Royale’i yüzde 30 indirimli olarak satın alabileceksiniz.

7 Kasım 2018 tarihine kadar Battlerite Royale oyuncuları Cadılar Bayramı etkinliği olan Curse of the Night’ katılabilecek ve yeni The Haunted Keep haritasını test edebilecek. Trick or Treat Shrines özelliğiyle oyuncular rastgele buff ve debufflar alabilecek. Hem Battlerite, hem de Battlerite Royale oyuncuları için bu Cadılar Bayramı etkinliği bir dizi özel etkinlik görevi, Cadılar Bayramı silahları, ürkütücü avatarlar, binekler ve üç yeni legendary giysi ile gelecek.

Battlerite’ın MOBA türündeki başarısının ardından Stunlock Studios oyunun bir de battle royale sürümü olan Battlerite Royale’ı tasarlamıştı. 26 Eylül 2018’de satışa çıkan oyun kullanıcıların genel anlamda olumlu tepkileriyle karşılaşmıştı.

Oyuncular Battlerite Royale’i 30 Ekim4 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak oynayabilecekler. Dileyen oyuncular 5 Kasım’a kadar Battlerite Royale’i yüzde 30 indirimli olarak satın alabilecekler.

Battlerite Royale’ı denemek isteyenler yarından itibaren oyunu ücretsiz olarak indirip bir hafta boyunca oynayabilir. 11 dakikalık yeni oynanış videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>