Battlefleet Gothic: Armada 2 Seneye Ertelendi!

Focus Home Interactive erteleme kararını açıkladı fakat oyun daha iyi hale gelecek.

Beklenen uzay simülasyonu oyunu Battlefleet Gothic: Armada 2 normalde bu ay çıkış yapacaktı. Focus Home Interactive ise bugün bir duyuru yaparak oyunun PC platformuna 2019’un Ocak ayında geleceğini açıkladı. Yayınlanan basın bültenine göre geliştirme sürecinin tamamlanması ve yapımcı firma Tindalos’un oyunu tamamen hazır hale getirmesi için birkaç ay ek süreye daha ihtiyaç var.

Dağıtıcı firma Focus Home Interactive’e göre Battlefleet Gothic: Armada 2 şu haliyle dahi devasa bir içeriğe sahip ve 3 anlatı odaklı campaign modu ile 12 oynanabilir grup, daha iyi hale getirilmiş oynanabilirlik bulunuyor. Buna rağmen bu ek süre ile yapımcı firma Tindalos Battlefleet Gothic: Armada 2’yi çok daha iyi hale getirecek. Oyun çıkış yaptığı zaman üç campaign modunun hepsi co-op multiplayer şekilde oynanabilecek.

Warhammer 40.000 evrenindeki olayları konu alan Armada serisinin ikinci oyunu güncellenip yeni grafik ve gemilerle modern hale getirilirken, aynı zamanda hikaye değişti fakat kana susamış galaksi hiç değişmedi!

Focus Home Interactive ek olarak Battlefleet Gothic: Armada 2 için aşağıdan izleyebileceğiniz fragmanı da yayınladı. İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol