Battlefield V’in Overture Güncellemesi Duyuruldu!

Battlefield V yeni bölümü oyunculara sunmaya hazırlanıyor.

2018’in beklenen oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan ve sık sık adından söz ettiren Battlefield V yeni bir güncelleme haberi ile gündeme geldi.

Popüler oyun modu olan hayatta kalma moduna sahip olarak konsol ve bilgisayar oyuncularına sunulan Battlefield V yeni bir güncelleme almaya hazırlanıyor. Oyunun ilk ücretsiz içerik güncellemesi olacak olan bu güncellemenin adı Overture olarak duyuruldu. PC Games N’in yapmış olduğu haberle öğrendiğimiz güncelleme yeni bir tank odaklı haritayı oyunculara sunacak. 17 farklı tank seçeneğinin yer alacağı b haritada oyuncular dilediği tankı özelleştirebilecek ve daha gelişmiş bir yapıya kavuşturarak daha etkili bir hale getirebilecekler.

Yeni harita yayınlanan bir fragman ile oyunculara tanıtıldı. Fragmanda Bölüm 1: Overture başlığı kullanılırken yeni haritanın 4 Aralık yani bugünden itibaren oyuncuların erişimine açık olacağı belirtildi. Oyuncular yeni haritada tank odaklı gerçek zamanlı savaşlara katılacak ve hayatta kalma mücadelesi verecekler. Oyunculara sunulacak olan yeni haritanın adı da Panzerstorm olarak duyurulurken oyuna eklenen tankların yanı sıra çeşitli takviye içerikleri de eklendi.

Dileyen oyuncular aşağıdan güncellemenin tanıtım fragmanını izleyebilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol