Battlefield V’in 5v5 Modu İptal Edildi!

Battlefield V'in rekabetçi modu iptal edildi.

Battlefield serisinin en yeni oyunu olarak 9 Kasım 2018’de hem konsol hem de bilgisayar platformunda lansmana çıkan Battlefield V geçtiğimiz aylarda duyurduğu 5v5 modunu iptal ettiğini açıkladı.

Electronic Arts’ın gerçekçi dünya savaşı atmosferi sunduğu Battlefield V şu sıralar olumsuz bilgiler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Aylar önce popüler oyun modu olan battle royale’i Icestorm adında oyuncularına sunan yapım, 1 milyon yeni oyuncu kazanmıştı. Buna istinaden EA oyuna 5v5 modu getirmek istediğinden söz etmiş ve çalışmaların başladığını duyurmuştu. Rekabetçi bir mod olarak duyurulan 5v5 mod bugün gelen haberlere göre iptal edilmiş.

Altchar’ın haberine göre bu yılın başlarında DICE ve  EA, Battlefield V için 5v5 rekabetçi bir mod duyurmuştu. Habere göre yeni bir açıklama yapılmış ve rekabetçi bu mod iptal edilmiş. Oyunun kıdemli yapımcısı Ryan McArthur’a göre 5v5 mod artık geliştirilme aşamasında değilmiş.

McArthur, “Deneyimin kalitesini artırmaya ve istediğiniz içeriğin daha fazlasını eklemeye odaklanmamız, rekabetçi 5v5 modu sunmak için orijinal planlarımızdan geri adım atmamıza neden oldu” demiş.

Bakalım oyuncular bu gelişmeye nasıl bir tepki verecekler bekleyip göreceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol