Battlefield V Yarın Ücretsiz Olacak!

Battlefield V'in ücretsiz hafta sonu tarihleri duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Battle royale oyunları arasına geçtiğimiz yıl katılan Battlefield V günümüzde milyonlarca hayran ve oyuncuya sahip. Geçtiğimiz yıldan bu yana sık sık güncelleme alarak oyunculara yeni içerikler sunmaya devam eden oyun yarın oynaması ücretsiz olacak.

blank

Daha önce de sık sık ücretsiz hafta sonu kampanyaları ile Battlefield V’i oyunculara ücretsiz deneyimleme fırsatı sunan Dice yeni bir duyuru ile oyunu ücretsiz olarak oynama fırsatı sunmaya hazırlanıyor. Bugün Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre başarılı battle royale oyunu olan Battlefield V 10 Ekim – 13 Ekim 2019 tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilecekmiş.

Haberin detaylarına göre Dice ve EA oyunculara üç kere ücretsiz oynama deneyimi sunacakmış. Bu ay içerisinde iki kere ücretsiz hafta sonu duyurulacak olan yapım Kasım ayında da bir kereliğine ücretsiz olarak oynanabilecekmiş.

Bu ay ki ilk ücretsiz oynanış 10 Ekim yani yarın başlayacak ve 13 Ekim Pazar günü sona erecekmiş. Oyuncular ücretsiz hafta sonunda oyunu diledikleri gibi deneyimleyebilecek ve satın almadan önce epey fikir sahibi olabilecekler.

Oyunun ikinci ücretsiz hafta sonu da 17 Ekim – 20 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol