Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Battlefield 2042’de Holiday Protocol Etkinliği Başladı

Battlefield 2042'de 12 Aralık - 9 Ocak arasında geçerli olacak olan yeni Holiday Protocol etkinliği, şu anda devam etmekte olan 6. Sezon: Dark Creations'ın bir parçası olarak tüm platformlarda başladı.

Electronic Arts Battlefield 2042’de 12 Aralık – 9 Ocak arasında geçerli olacak olan yepyeni Holiday Protocol etkinliğini duyurdu. Yeni etkinlik, şu anda sürmekte olan 6. Sezon: Dark Creations’ın bir parçası olarak tüm platformlarda mevcut.

Holiday Protocol’ün devam edeceği dört haftalık sürede, oyuncuları dört farklı mod ve popüler topluluk öğeleri dahil olmak üzere tatil temalı etkinlikler bekliyor. Haftalık ödüllerin kilidi oynanışla açılabilecek ve 2, 3 ve 4. haftalarda giriş yapan oyuncular da giriş ödülleri kazanacak.

Ek olarak Battlefield Portal, oyuncuların deneyimleyebilmesi için kendi sınırlı süreli haftalık deneyimlerini de sunacak. Etkinlikte Rapid Strike, Attack of the Elves, Infactry Conquest Chaos ve Pondhawk Superlority modları yer alıyor.

Holiday Protocol etkinliğine dahil olan tüm özelliklerin detaylarına ulaşmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. DICE tarafından geliştirilen Battlefield 2042, Steam’de 60 dolara (1.742 TL) satılıyor.

Battlefield 2042 holiday Protocol

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.