Battlefield 2042 Hileleri, Oyunun Kendisinden Önce Satışa Çıktı!

Electronic Arts'ın yeni çok oyunculu FPS oyunu Battlefield 2042, ekim ayında raflardakini yerini alacak. Fakat oyunun çıkışından önce hileleri satışa sunulmuş durumda.

Battlefield 2042 hileleri, oyunun kendisinden önce satışa çıktı! CharlieIntel‘in aktardığı habere göre bir web sitesi, robotlar, radar ve wallhackler de dahil olmak üzere çeşitli Battlefield 2042 hile kodlarının reklamını yapmaya başladı.

Hilelerini satın alan kullanıcılarının hiçbir Battlefield oyunundan ban yemediğini iddia eden site, toplamda 1.2 milyon kayıtlı üyesi olduğunu belirtiyor.

Battlefield 2042 hileleri

Hilecilerin gözlerini Battlefield 2042’ye dikmeleri şaşırtıcı değil. Zira Warzone ve Apex Legends gibi benzer oyunlar piyasaya sürüldükleri tarihten bu yana hileciler ile mücadele ediyorlar. Daha yakın bir zaman önce 50 bin kullanıcıyı daha hile yaptıkları gerekçesiyle oyundan atan Warzone, bu yıl içinde yeni hile önleme yazılımını aktif edecek. Tabii bunun hilecileri durdurmaya yetip yetmeyeceğini daha sonra göreceğiz.

Battlefield 2042 Hileleri, Açık Betaya Dair Endişeleri Artırdı

Battlefield 2042 hileleri beta

Battlefield 2042’ye dönersek; yayıncı EA, oyundaki rekabete gölge düşürecek olan potansiyel hileleri ve yazılımları engellemek için çeşitli güvenlik önlemleri alıyor. Fakat oyunun daha şimdiden hilecilerin radarına girmesi, eylül ayındaki açık beta ile ilgili endişeleri artırıyor. Zira Battlefield 2024’ye ilk bakışımızın hileciler tarafından gölgelenmesi çok yazık olur. EA’in satışa çıkan Battlefield 2042 hileleri konusunda nasıl bir adım atacağı ise şimdilik bilinmiyor.

DICE ile Criterion Games tarafından geliştirilen Battlefield 2042, 22 Ekim’de PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S platformları için çıkacak. Tahminlerimiz doğrultusunda listelediğimiz Battlefield 2042 sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol