Battlefield 2042

MMOFPS
Takip Et
2.1

Kullanıcı

Battlefield 2042’nin Üç Yeni Haritası Daha Tanıtıldı (Video)

DICE, gelecekte geçen askeri nişancı oyununun en yeni fragmanını yayınladı ve üç All-Out Warfare haritası daha gösterdi.

EA ve DICE, Battlefield 2042 için henüz hiç görmediğimiz üç yeni All-Out Warfare haritasını tanıtan yeni bir fragman yayınladı.

Fragmandaki oynanışa dayanarak her yeni harita, devasa açık ortamlar ve bir Hollywood filmi aksiyon fantezisini oynama fırsatları sunan Battlefield formülüne çok uygun tasarlanmış. Her haritanın resmi açıklamalarını aşağıda yazdık.

Battlefield 2042

Battlefield 2042 All-Out Warfare Haritaları

  • Renewal — Doğu Çölü, Mısır. Zengin, insan yapımı tarım alanlarını güvence altına almak için inşa edilmiş dev bir duvar, bu yoğun haritanın merkezinde yer alıyor. Aşırı koşullara hazırlanın, duvardaki erişim noktalarını ve devasa kapıları dağıtın ve güvenceye alın.
  • Breakaway — Queen Maud Land, Antarktika. Petrol çıkarmanın donma bölgesini stratejik bir sıcak noktaya dönüştürdüğü bu dinamik haritada dikkatli bir şekilde ilerleyin. Yok edildiğinde enkaz alanları ve kalıcı yangınlar oluşturan yok edilebilir yakıt depolarından ve silolardan yararlanın.
  • Discarded — Alang, Hindistan. Hindistan’ın batı kıyısının stratejik bir bölümünde, sahilde mahsur kalan devasa gemiler parçalarına ayırılıyor. Ölümcül fırtınalara uyum sağlarken bu devlerin gövdeleri arasında savaşın.

Battlefield 2042, piyasaya sürüldüğünde yedi tane All-Out Warfare haritasına sahip olacak ve daha sonra oyunun canlı hizmet bileşeni aracılığıyla daha fazlası gelecek. Diğer haritalar ise; Orbital (Fransız Guyanası; beta sürümünde yer alan), Hourglass (Katar), Manifest (Singapur) ve Kaleidoscope (Güney Kore) olacak.

Oyun 19 Kasım‘da çıkış yapacak ancak EA Play üyeleri 12 Kasım’da başlayacak olan bir deneme oyununa katılabilecek. Oyunun Ultimate veya Gold sürümlerini satın aldıysanız, siz de 12 Kasım’da oyuna giriş yapabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol